Rtings'i baz almak sağlılı mı?

KeyN_N

Kilopat
Yer
Antalya
Öncelikle iyi forumlar. Yakında kablosuz kulaklık almayı planlıyorum ve doğrudan karşılaştıran bir kaynak olmadığı için bu siteyi baz alıyorum. Ancak sitede HS70'in HS70 PRO'dan hatta HS80'den daha iyi olması gibi tuhaflıklar var. Sizce bu veriler gerçeği yansıtıyor mu?

Bazen tamamen saçmalıktan ibaretken bazen de gerçekten iyi inceleme yapıyorlar. Açıkçası bahsi geçen iki kulaklığı da kullanmadığım için ne kadar doğru söylemişler emin değilim.
Monitör incelemeleri tamam ancak kulaklıklar cidden tuhaf geldi. Artics 7'in 9'dan çok daha kaliteli ses verdiğini gösteriyor site. Ne kadar detaylı gözüksede mantıklı bir yanını bulamadım şahsen.

Monitör incelemeleri tamam ancak kulaklıklar cidden tuhaf geldi. Artics 7'in 9'dan çok daha kaliteli ses verdiğini gösteriyor site. Ne kadar detaylı gözüksede mantıklı bir yanını bulamadım şahsen.
Bu arada sadece RTINGS değil bazı Reddit kullanıcıları da Arctis 7 ve 9 için aynı şeyi söylüyor. Arctis 9 Bluetooth uğruna ses kalitesinden ödün veriyor. Bu kulaklıkları çok araştırmıştım fakat 1 ayda 2000TL'den 4000TL'ye fırlayınca hayal olarak kaldılar. Yine de bazı incelemeleri gerçekten tutarsız. Kullanıcılar ile RTINGS'in ters düştüğü durum çok gördüm ben.

Bu arada sadece RTINGS değil bazı Reddit kullanıcıları da Arctis 7 ve 9 için aynı şeyi söylüyor. Arctis 9 Bluetooth uğruna ses kalitesinden ödün veriyor. Bu kulaklıkları çok araştırmıştım fakat 1 ayda 2000TL'den 4000TL'ye fırlayınca hayal olarak kaldılar. Yine de bazı incelemeleri gerçekten tutarsız. Kullanıcılar ile RTINGS'in ters düştüğü durum çok gördüm ben.
Peki JBL Quantum 800 hakkında bilginiz var mı? Bazıları çok iyi derken bu sitede yine pek iyi görünmüyor.

Peki JBL Quantum 800 hakkında bilginiz var mı? Bazıları çok iyi derken bu sitede yine pek iyi görünmüyor.
Kulaklık hakkında bilgim yok fakat tavsiyem RTINGS ve benzeri sitelerden çok kullanıcılara güvenmeniz olur. Eğer ingilzceniz var ise yabancı forumlarda veya Reddit'te illaha ki kulaklığı kullanmış insanlar yorum yapmıştır. En basitinden RTINGS'de Arctis 9'un Build Quality'sine 8 puan verilmiş fakat eğer r/Steelseries'e girerseniz Steelseries'in kulaklıklarının çok çabuk ve kolay kırıldığını yani Build Quality anlamında sıkıntılı olduğunu anlarsınız.

Geri
Yukarı