RTX 2060 85 derecede çalışıyor

İade mi etmeliyim? Öneriniz nedir?

Sürücüler güncel virüs yok.

Evet hocam iade edin, bende 2 hafta önce 2. el Gigabyte RTX 2060 alacaktım YouTube'da inceleme videosu izlerken Afterburner göstergesinde kartın 80 derece olduğunu gördüm fazla geldi başka incelemelere baktım çoğunda öyleydi sonra Google'a Gigabyte 2060 ısınma sorunu yazdım forumlarda bir sürü konu açılmış ve çözümü yok maalesef.

Hocam geçmiş olsun, yeni nesil ekran kartlarının çıkmasına aylar kalmışken keşke bir önceki nesilin ekran kartını almasaydınız daha yüksek nanometre ölçüsü yüzünden ister istemez günümüz nesline göre daha fazla ısınıyor. Aşırı fazla bulmadım şahsen yaz günü muht 2 fanlı olan modelin 85 derece olması hoş değil fakat olmayacak şey de değil gibi duruyor.

İade edebiliyorsanız iade edin, rx6600 alabilirsiniz.
AMD almak istemiyorum pek
RTX 3050 önerir misiniz?

Hocam illa NVIDIA diyorsanız 2. el bir RTX 2060 bakabilirsiniz o fiyata zaten Gigabyte'ın o kartı piyasa fiyatının çok çok altında. Veya arkadaşın da dediği gibi RX 6600 alabilirsiniz.

RTX 2060 D6 modeli sanırsam, kronik ısınma sorunu var. Kullanacaksanız UV yapıp kullanın. AMD eskiye oranla çok daha stabil kartları piyasaya sürdü. 3050'ye para verilmez. İade edebiliyorsanız RX 6600 bakın.

RTX 2060 D6 modeli sanırsam, kronik ısınma sorunu var. Kullanacaksanız UV yapıp kullanın. AMD eskiye oranla çok daha stabil kartları piyasaya sürdü. 3050'ye para verilmez. İade edebiliyorsanız RX 6600 bakın.
UV dediğiniz tam olarak nedir acaba nasıl yapılır?

Geri
Yukarı