RTX 2060 alınır mı?

Çok teşekkür ederim hocam zaten o fiyata RTX 3060 olsaydı herkes onu alıyor olurdu. Yukarıda bana akıl vermeye çalışan arkadaşlara iyi bir yanıt oldu sizinki. O fiyata 2060 alınır mı diyenlere yani.

Cuma gününden beri bayağı bir kişi buradan 3060'ı aldı ilk önce araştır, satıcı ile alakalı benim de kafamda soru işareti vardı ama gaming.gen.tr ile aynı firma inanmıyorsanız adreslerine bakın gaming.gen.tr'de yorumları gayet iyi, kimse burada yanıltmıyor daha uygun fiyata en güncel GPU varken niye 2 yıl önce çıkan karta daha fazla para veresiniz, bu fiyata satılmasının nedeni de donanım arşivi kanalı ile anlaşma yapmışlar çünkü cuma gününden önce duyurdular Instagram sayfalarından girin bakın halen var. Şu an TR'de daha ucuza 3060 maalesef üzülerek söylüyorum yok yurt dışından Amazon. Jp'den bu fiyattan daha ucuza garantisiz ve iade süresi 1 Ay'la kısıtlı bulursunuz ama söyleyeyim.

Ekran görüntüsü 2021-08-02 220303.png

Bugün kargosu gelen arkadaş bakın konuya yazmış görselde var son sayfaları detaylıca okuyabilirsiniz.

bizzat kendimde aldım öğlen kargoya verdiler yarın elimde olur.

Ekran görüntüsü 2021-08-02 220623.png

Gidip 2060'a 6000 TL vereceğinize amazon.com.tr veya Amazon. Eu'yu takip edin bari 4000-5000'e yakalarsınız cidden paranıza yazık millet 4800'e aldı 2060'ı 6000 TL cidden etmez ama banane sizin paranız beni ilgilendirmez.

Cuma gününden beri bayağı bir kişi buradan 3060'ı aldı ilk önce araştır, satıcı ile alakalı benim de kafamda soru işareti vardı ama gaming.gen.tr ile aynı firma inanmıyorsanız adreslerine bakın gaming.gen.tr'de yorumları gayet iyi, kimse burada yanıltmıyor daha uygun fiyata en güncel GPU varken niye 2 yıl önce çıkan karta daha fazla para veresiniz, bu fiyata satılmasının nedeni de donanım arşivi kanalı ile anlaşma yapmışlar çünkü cuma gününden önce duyurdular Instagram sayfalarından girin bakın halen var. Şu an TR'de daha ucuza 3060 maalesef üzülerek söylüyorum yok yurt dışından Amazon. Jp'den bu fiyattan daha ucuza garantisiz ve iade süresi 1 Ay'la kısıtlı bulursunuz ama söyleyeyim.

Eki Görüntüle 1126372

Bugün kargosu gelen arkadaş bakın konuya yazmış görselde var son sayfaları detaylıca okuyabilirsiniz.

bizzat kendimde aldım öğlen kargoya verdiler yarın elimde olur.

Eki Görüntüle 1126375

Gidip 2060'a 6000 TL vereceğinize amazon.com.tr veya Amazon. Eu'yu takip edin bari 4000-5000'e yakalarsınız cidden paranıza yazık millet 4800'e aldı 2060'ı 6000 TL cidden etmez ama banane sizin paranız beni ilgilendirmez.

İyi dolandırılmalar hocam. "Dolandırıldım" adlı konunuzu beklemekteyim, açtığınzda beni de etiketlersiniz.

Donanım arşivi denen kanalın yapmacık ve sahte olduğunu herkes biliyor. Ona güvenerek Trust ekipman aldım öyle randımanlı şatafatlı anlatıyor ki 2 ay sonra kulaklık pedleri yırtıldı deforme oldu. Gerekirse 10000TL olsun iyi yerden alırım bilmediğim kimsenin önermediği yerden niye teknolojik ürün alayım. Arkadaşlar sağ olsun hemen o satıcının güvenilir olmadığını linkler ile kanıtlamış oldu. Şikayet varda o satıcının çözüm sayısının 1 olduğunu gördüm ve şikayet oluşturan kişilere genelde garantisi var diye aslında garantisi olmayan ürünler yollandığını paketlemenin berbat olduğunu gelen ürünlerin eksik kırık olduğu ve iade taleplerini reddedildiğini gördüm. Para kolay kazanılmıyor ben bundan alacağıma gider 2000TL daha verir iyi yerden alırım zaten aldığım ürünleri şak diye almıyorum taksit diye bir şey var ben taksitle alıyorum diyelim bunu aldım bozuk geldi iade talebini de hadi bir şekilde kabul ettiler (iade talepleri genelde reddediliyor) kullandığım kredi kartının limiti düşecek ve banka bana taksit taksit o parayı ödeyecek böyle bir riske girmeye gerek yok bence tekrar beni aydınlatan arkadaşlara teşekkür ediyorum iyi günler.

İyi dolandırılmalar hocam. "Dolandırıldım" adlı konunuzu beklemekteyim, açtığınzda beni de etiketlersiniz.
Ne dolandırılmasından bahsediyorsun sen?
Gora filminde güzel bir sahne vardı Komutan Logar'ın izleyenler mutlak hatırlar tam cuk diye otururdu şu duruma şimdi paylaşmayayım al kanıt 🤣🤣🤣🤣

az önce geldi
Eki Görüntüle 1126698Eki Görüntüle 1126700Eki Görüntüle 1126699
Hayırlı olsun hocam. Gözüm kaldı :D.

Geri
Yukarı