RTX 2060 Çift Monitör Takılma Problemi

teodoros

Decapat
Merhaba arkadaşlar, aşağıda belirttiğim sisteme sahibim. Bir monitörden Youtube ya da Twitch izlerken diğer monitörden işlerimi yapıyorum. Chrome kullanıyorum. Diyelim ki Youtube açık video oynuyor, örnek veriyorum Steam uygulamasını açayım diyorum ya da Asus Auro RGB programını böyle yarım saniye ya da 1 saniye donma, takılma oluyor ve sistem sonra normal çalışıyor. Bu normal bir durum mudur? Her yerde araştırdım, tüm donanımlarım, Windows, BIOS'um güncel. Virüs taramalarım sorunsuz. Arka planda çalışan, CPU tüketen bir şeylere de rastlamadım. Sorun ne olabilir, teşekkürler.
  • Anakart: Asus B-450 Plus Gaming
  • Ekran Kartı: Asus Rog OC 2060
  • RAM: Corsair 2x8 3200mhz 16 GB
  • İşlemci: Ryzen 7 1700
  • SSD: CORSAIR 480GB Force MP510 NVMe M.2
144hz monitörüm DP kablosu, 60hz olan monitörüm ekran kartıma HDMI kablosu ile bağlı. Belirtmek isterim.

Son düzenleme:
Evet güncel ancak başka uygulamalarda da bu sorunu yaşayabiliyorum.
Asus B-450 Plus Gaming anakartımın 1002 güncellemesiyle sorun tamamen ortadan kalktı. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilir diye paylaşmak istedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı