RTX 2060 değerler normal mi?

PAALAA

Centipat
Daha fazla  
İlk defa mining yapıyorum. Tavsiye üzerine sağda gördüğünüz ayarları yaptım.
Sahip olduğum değerler normal mi? 107W fazla gibi geldi ama bilgim yok.

Dosya Ekleri

• mining.PNG
    mining.PNG
    258 KB · Görüntüleme: 111
Bende de ayni ayarlar mevcut, sizin voltaj degeriniz 800 ben onu 700 e cektim ve 90W de 30-31 arasi kaziyorum.
Bu arada hangi modeli kullaniyorsunuz? Bende gigabyte windforce modeli var 58 derece fanlar %71 de calisiyor fana ayari oto. da kullaniyorum.

Bende de ayni ayarlar mevcut, sizin voltaj degeriniz 800 ben onu 700 e cektim ve 90W de 30-31 arasi kaziyorum.
Bu arada hangi modeli kullaniyorsunuz? Bende gigabyte windforce modeli var 58 derece fanlar %71 de calisiyor fana ayari oto. da kullaniyorum.
Asus Rog Strix RTX2060 modele sahibim.

Ayrıyeten şunu sormak istiyorum, Memory Clock'u arttırmak ekran kartına veya sisteme bir zarar verir mi? Rtx2060 ile 36-37 MH/s değerlerine çıkabilir miyim?

Son düzenleme:
Son olarak, Binance Pool'a anlık olarak değerler düşmüyor, dünkü veri gözüküyor sadece. Bu Binance Pool ile mi alakalı yoksa bi' sıkıntı mı var?

Düzenlemeyle şunu da söyleyeyim; Binance'da 7.26 MH/s gözüküyor fakat 30 MH/s ile kazım yapıyorum. Bunun nedeni nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-01_191403.png
    resim_2021-06-01_191403.png
    88,3 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Son olarak, Binance Pool'a anlık olarak değerler düşmüyor, dünkü veri gözüküyor sadece. Bu Binance Pool ile mi alakalı yoksa bi' sıkıntı mı var?

Düzenlemeyle şunu da söyleyeyim; Binance'da 7.26 MH/s gözüküyor fakat 30 MH/s ile kazım yapıyorum. Bunun nedeni nedir?
O bir kac saat icerisinde duzelir, fakat binance degil de ethermine pool oneririm ben orada kaziyorum.

Geri
Yukarı