RTX 2060 EVO DUAL vs ROG Strix RTX 2060 EVO

Ekipmanlar da 2k civarı tutmuştur diye düşünüyorum hocam çok farklılık olmazdı ama ekipmanlar dahil olmasa o fiyat verilmezdi. Yine de şuanın oyunlarını Ultrada 60 FPS rahatlıkla açar sistem (Örnek : Cyberpunk 2077) DLSS teknolojisi yaygınlaşırsa ileriki zamanlarda da bayağı bir iş görür.
Mehmet bey İşlemci soğutucu alsam FPS bakımından yarar sağlar mı acaba? Yani şu durumda malesef Ekran kartını değiştiremeyeceğim.

Bende de aynı işlemciden var stok fan ile kullanıyorum ek fan olmadan. Fakat bazı kişiler ısındığını söylerken bende hiç ısınmıyor en fazla 62 dereceyi gördü sanırım. Duruma göre yani çok fazla ısınırsa sonradan ekleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim ısınma sorunu olursa bunu düşünüyorum.
Arctic Freezer 34 eSports DUO - Intel / AMD Uyumlu, 2 Adet BioniX P Fanlı, 4x Isı Borulu, PWM Fanlı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00060A) | Teknobiyotik

Evet yt de videosuna baktığımda 80 peri görüyoruz ASUS'un EVO olmayan modelleri gibi.
Fırın gibi kasada test yaparsan 80 dereceyi görür tabii, kötü bir model değil, alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet yt de videosuna baktığımda 80 peri görüyoruz ASUS'un EVO olmayan modelleri gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nurdan bakın uzay montaj ile 80 derece malesef

Geri
Yukarı