RTX 2060 GTA V Multiplayer'da düşük FPS

Çünkü FiveM çok fazla işlemci kaynağı kullanıyor ve optimizasyonu berbat bir uygulama. Bu problem her sistemde var. Özellikle de server dolmaya başladığında FPS düşer. Yani kafana takma.

FPS düşüşünü gözle görülür bir şekilde hissetmemen için, ciddi manada üst seviye sistem toplaman lazım. FiveM gibi optimizasyon özürlüsü bir uygulama için de buna değmez.

Çünkü FiveM çok fazla işlemci kaynağı kullanıyor ve optimizasyonu berbat bir uygulama. Bu problem her sistemde var. Özellikle de server dolmaya başladığında FPS düşer. Yani kafana takma.

FPS düşüşünü gözle görülür bir şekilde hissetmemen için, ciddi manada üst seviye sistem toplaman lazım. FiveM gibi optimizasyon özürlüsü bir uygulama için de buna değmez.
Teşşekürler. Yorumun için KendineMüzisyen yayındayken felan izliyorum 10.000 e topladım pcyi biraz koyuyor artık oyunları kasmadan oynamak istiyorum.

Hocam tek fivem kasıyor. Diğer hiç bir oyunda sıkıntı yaşamıyorum. LoL,Unturned,CS:GO,PointBlank,Paladins

Bu oyunlarda hiç bir sıkıntı yaşamıyorum bir tek fivem.
Ben de Fivem için 9400F alacaktım iyi ki bu konuyu gördüm :) Hala düzelmedi değil mi sorun? Özellikle kalabalık sunucularda FPS 45'e kadar düşüyor bende. Sizde FPS ne durumda?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı