RTX 2060 hangi versiyon alınmalı?

Hocam yabancı forumlarda Gigabyte çok seviliyor bu froumda neden bu kadar gömülüyor acaba?
Coil whine sadece ses olsa da problem değil bence, kartın ısınma problemi var mı onun gibi şeyleri merak ediyorum ben.

Hocam bende senin gibi tüketiciyim. Gigabyte marka ne zaman bir ürün alsam ya sorun yaşadım ya da yapılamayacak derece de arıza yaşayıp çöpe attım. Ben hiç sevmiyorum Gigabyte markasını. Çok kalitesiz ürünleri var. Bir de belki kimse dikkat etmez ama ürünlerinin kutu içeriği bile çok dandik. Utanmasalar yumurta kutusu ile verecekler.

Hocam bende senin gibi tüketiciyim. Gigabyte marka ne zaman bir ürün alsam ya sorun yaşadım ya da yapılamayacak derece de arıza yaşayıp çöpe attım. Ben hiç sevmiyorum Gigabyte markasını. Çok kalitesiz ürünleri var. Bir de belki kimse dikkat etmez ama ürünlerinin kutu içeriği bile çok dandik. Utanmasalar yumurta kutusu ile verecekler.

O zaman ya Galax'ya da MSI alacağım.

Ventus hiç kullanmadım soğutması kötü modeller arasında o da sanırım emin değilim. Gerçi ben şu an Mech serisi RX 5500 XT kullanıyorum buna da kötü diyorlardı ama ısı konusunda sorun yaşamadım hiç.

Benim RX 5500 XT modelim içinde aynısı söyleniyor fakat manyak gibi OC yapmam rağmen 75 dereceyi geçmedi. Galiba ekran kartları şans işi biraz ben en iyisi acele karar vermeyip gidip test edeyim fakat sormam gereken şey yük altında Max kaç derece olmalı.

83 derece zarar verecek bir seviye olmasa da çok serin olduğu söylenemez. Windforce ve Ventus pek iyi modeller değil, Ventus GP modeli sonradan piyasaya sürülmüştü.

NVIDIA forumlarında normal sıcaklık değeri olduğunu söylemişler, alabilirsem MSI alacağım alamazsam Gigabyte, Galax için çok veri mevcut değil çünkü hem ben undervolt yaparım bu karta mis 70 derece çalışır.

83 derece zarar verecek bir seviye olmasa da çok serin olduğu söylenemez. Windforce ve Ventus pek iyi modeller değil, Ventus GP modeli sonradan piyasaya sürülmüştü.

Cumartesi günü kartı alacağım sonuçları yazacağım yardımınız için teşekkür ederim.

Katar çölünde oynarken normal bir sıcaklık, normal koşullarda hayır. Benim kartım 83 derece görse yangın söndürme tüpüyle girişirim.

Şu anki kartımda 75 derece görüyor hocam yükte, RTX 2060 yine yükte 83 derece 8 derecelik bir fark var undervolt çözer bence zaten dediğim gibi alırken hangi kart daha serin çalışıyor bakacağım.

Şu anki kartımda 75 derece görüyor hocam yükte, RTX 2060 yine yükte 83 derece 8 derecelik bir fark var undervolt çözer bence zaten dediğim gibi alırken hangi kart daha serin çalışıyor bakacağım.

3'ü arasında ben olsan Galax seçerdim. Diğer ikisinin soğutması pek başarılı değil. Bana sorarsan MSI Gaming serisi hariç alınmaz. (2000 serisi için söylüyorum)

Windforce ile vakit kaybetmene bile gerek yok. Google'a "Gigabyte RTX 2060 ısınıyor" diye yazıp aratsan onlarca konu çıkar yalnızca Technopat'tan. Rezil bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı