RTX 2060 her oyunda donma

İşletim sistemi
Windows 10

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
RAM
XPG 16 GB (2x8) 3200 mhz RAM
Ekran kartı
RTX 2060
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II
İşlemci
R5 3600
Sistem gereksinimi olarak iyi veya kötü her oyunda sık sık bir sürü takılmalar oluyor(her oyun orijinal ve driverlar güncel). Örnek; az önce Fortnite yükledim bütün ayarlar Ultra'da 90-80 FPS arası alıyorum (dikey senkronizasyon kapalı,) FPS gayet düzgün gibi akıcı ancak sürekli donuyor, her oyunda aynı şey bıktım artık.

Sistem:
Anakart: ASUS Prime B450M-K II.
İşlemci: R5 3600.
Ekran kartı: ROG STRIX RTX 2060.
XPG 16 GB (2x8) 3200 MHz RAM.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD (1700 MB okuma / 1600 MB yazma)

Sistem gereksinimi olarak iyi veya kötü her oyunda sık sık bir sürü takılmalar oluyor(her oyun orijinal ve driverlar güncel). Örnek; az önce Fortnite yükledim bütün ayarlar Ultra'da 90-80 FPS arası alıyorum (dikey senkronizasyon kapalı,) FPS gayet düzgün gibi akıcı ancak sürekli donuyor, her oyunda aynı şey bıktım artık.

Sistem:
Anakart: ASUS Prime B450M-K II.
İşlemci: R5 3600.
Ekran kartı: ROG STRIX RTX 2060.
XPG 16 GB (2x8) 3200 MHz RAM.
Kioxia Exceria 500GB NVMe M.2 SSD (1700 MB okuma / 1600 MB yazma)
Disklerle ilgili olabilir. Temassızlık varsa veya aşırı ısınma-yüklenme varsa ondan olabilir. Malwarebytes gibi uygulamlarla taratıp sonucu atar mısınız ?

Sicakliklar ne halde?
SSD'den kaynakli olabilir, biraz sorunlu o SSD bildigim kadariyla.

Ekran kartı da işlemci de 75 dereceyi kolay kolay geçemiyor.
Disklerle ilgili olabilir. Temassızlık varsa veya aşırı ısınma-yüklenme varsa ondan olabilir. Malwarebytes gibi uygulamlarla taratıp sonucu atar mısınız?

Hocam internetten çok uygulama yüklemem tırsarım biraz ama sıkıntı çıkarmasın sonra silmek isterim silinmez falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı