RTX 2060 ile ETH Mining yapmak

Ben önermiyorum 2060 OC nin sana getirisi 270 Lira/Ay gibi olucak 7/24 durumda e sürekli giren bir kesim var bu işe git gide azalıyor, onun dışında (120 * 8 * 0.094) gibi basit denklemle aylık yaklaşık 90 lira elektrik tüketiyor sadece kart. 160 Lira ay için bana kalırsa değmez ki memory OC yapman gerekicek kart eski ise soğuk lehime düşürebilir bu da sana 3 kazanıcam derken 5 kaybettirir.

Ben önermiyorum 2060 OC nin sana getirisi 270 Lira/Ay gibi olucak 7/24 durumda e sürekli giren bir kesim var bu işe git gide azalıyor, onun dışında (120 * 8 * 0.094) gibi basit denklemle aylık yaklaşık 90 lira elektrik tüketiyor sadece kart. 160 Lira ay için bana kalırsa değmez ki memory OC yapman gerekicek kart eski ise soğuk lehime düşürebilir bu da sana 3 kazanıcam derken 5 kaybettirir.
GTX 1060 ile 15 günde 160-170 lira kadar ben kazandım. 7/24 falan da çalıştırmadım.

Bu konuda bilginiz eksik. 24 mh/s hash değerleri ile ayda net 50 dolar para kazanılabilir. RTX 2060 da zaten aşağı yukarı 50-60 dolar kazandırır. (Ether 1600 dolar civarı kabul edersek.)

Ben kendim geceleri uyurken açık bırakıyorum. 2070 super ile 45 mh/s hashrate alıyorum. Aylık yaklaşık olarak 70 doların biraz üstünde para getiriyor. Msi afterburner üzerinden gerekli ayarları yapıp yeterli mh alıp, ısınızı yeterli derecede sabit tutabilirsiniz. Yazılım olarak phoenixminer kullanıyorum. Havuz olarak ethermine kullanıyorum. Ama ethermine çekme limitini yükselttiği için çekmeniz kolay olmayabilir. Ben arkadaşlarımla beraber kazım yapıyorum. Hep birlikte çekim limitine daha hızlı ulaşıyoruz. Eğer imkanınız varsa sizde o şekilde yapabilirsiniz. Sizin ekran kartınız eğer günde 10 saat kazım yaparsa şuan ki eth fiyatı üzerinden 37 dolar gibi bi para getirir (İnternet üzerinden baktığım 2060 ın verdiği mh/s değerine göre söylüyorum).

Asus Dual rtx2060 evo ile 34mhs'yi buldum 47 derecelerde. Günlük kazanç yaklaşık 14tl.

Yeni konular

Geri
Yukarı