RTX 2060 ile mining yapılır mı?

Farklı bir şey demedim zaten. Zaten kendiniz de biliyorsanız neden 32 mh alamadığınızı neden dile getiriyorsunuz ki 32 mh alamıyorum diye?
Siz görüntüyü başka karttan alıyorlar deyince görüntü alınmadığı, konu sahibi için ise internette belirtilen MH'ların BIOS mod yapılmadan daha düşük olduğunu belirttim.

Siz görüntüyü başka karttan alıyorlar deyince görüntü alınmadığı, konu sahibi için ise internette belirtilen MH'ların BIOS mod yapılmadan daha düşük olduğunu belirttim.
Görüntü alınıp alınmaması isteğe bağlı. Mesela kendi bilgisayarıma riser ile 3 kart daha bağlar görüntüyü kendi kartımdan alırım. Ama sizin dediğiniz olay mining riglerde oluyor, doğrudur.

Ekran kartınız neydi?
Oo 500 lira iyiymiş.
Ben o zmn 600 lira falan alır mıyım?
Birde yanlış değilsem 31 Mhs kazım yapıyor ekran kartım.
Cevabınız için teşekkürler...
Dostum senin kartında baktığın kazım değeri ETH için. Ama fiyatı RVN üzerinden hesaplıyorsun. Her algoritmada kazım gücü farklı olur, atıyorum ergo kazarsın 100Mh olur, Eth kazarsın 25 olur, Raven kazarsın 15 olur gibi. Örneğin kartın Ergoda 70 kazıyordur sen gidip etherum hesaplamaya 70 yazarsan çok yüksek gelirin var zannedersin.

Dostum senin kartında baktığın kazım değeri ETH için. Ama fiyatı RVN üzerinden hesaplıyorsun. Her algoritmada kazım gücü farklı olur, atıyorum ergo kazarsın 100Mh olur, Eth kazarsın 25 olur, Raven kazarsın 15 olur gibi. Örneğin kartın Ergoda 70 kazıyordur sen gidip etherum hesaplamaya 70 yazarsan çok yüksek gelirin var zannedersin.
Sence Eth bitince miningciler Rvn mi kazacak?

Eğer kazarlarsa Ekran kartı fiyatlarında düşüş olmaz galiba?

En karlısı hangisi ise ona giderler. Şimdilik RVN olarak görülüyor, yarın bu CFX olabilir ETC olabilir ERGO olabilir, belli olmaz. Ethereum yürürse ki yürüyecek çünkü deflasyonist hale geliyor, o zaman ETC fiyatı da uçacaktır.

En karlısı hangisi ise ona giderler. Şimdilik RVN olarak görülüyor, yarın bu CFX olabilir ETC olabilir ERGO olabilir, belli olmaz. Ethereum yürürse ki yürüyecek çünkü deflasyonist hale geliyor, o zaman ETC fiyatı da uçacaktır.
Sana bir soru daha sorucam lütfen kusura bakma.

•Mining Eth için en iyi yer neresi?
(Binance ninki sence iyi mi yoksa ondan daha karlı kazım yerleri var mı?)

*Tek ekran kartıyla yapıcam.*

•Fark varsa ne kadarlık bir fark var?

Teşekkürler.

Sana bir soru daha sorucam lütfen kusura bakma.

•Mining Eth için en iyi yer neresi?
(Binance ninki sence iyi mi yoksa ondan daha karlı kazım yerleri var mı?)

*Tek ekran kartıyla yapıcam.*

•Fark varsa ne kadarlık bir fark var?

Teşekkürler.
Ben hiç ethereum kazmadım, yani seni yanlış yönlendirebilirim şu pool şu miner daha iyi diyerek. Binancepool biraz daha az kazandırıyor diye biliyorum ama aradaki fark örneğin 3 dolara 2.85 dolar gibi bir fark diye biliyorum.
Açıkçası ben olsam yinede günlük ödeme almak için binancepool kullanırdım. Diğer yerlerde aktarım yapmak için gwei düşmesini bekliyorsun bazı zamanlarda. Ayrıca aldığım günlük ödemeleri kriptoda değerlendirebilme şansım olur. Örneğin ben 2 ergo kazdım 35 dolarda onları satıp bugün qtum coin aldım ve para 40 dolar oldu.

•Kaç aydan beri yapıyorsun?
•Aylık kazancın ne kadar?
(Çünkü ETH arttı)
•Kazanc günden güne azalıyor diyorlar dogru mu?
•Ekran Kartın nedir, UV yaptın mı?
•Ekran Kartında performans düşüşü yaşadın mı?

•Sence bu ETH olayı bittikten sonra ekran kartı fiyatları artar mı düşer mi?

•Eth bittikten sonra miningciler RVN mi kazacak?

* Şubat sonlarına doğru başladım yaklaşık 7 aydır.
* Aylık kazanç belirtmek yanlış olur sürekli değişkenlik gösterdi. Söyleyeceğim değeri bölersen ortalama bir değer çıkar net konuşmak doğru olmaz.
* Evet ben işe başladığımda günlük 0.0035 ETH kazıyorken şimdi 0.0012 ETH kazabiliyorum. Başladığımda 1300-1600 dolaylarında dolaşıyordu ederi ama gelen ETH değeri çoktu.
* Kartım MSI RX 5700 Mech GP OC. Tabii ki UV yaptım
* Ekran kartında miningten yana performans düşüşü yaşamadım ama oyun açmadım sürekli miningte olduğu için.
* ETH olayı kolay bitecek gibi değil eğer biterse ekran kartlarında yüksek fiyat düşüşü beklemesin bence kimse. Çünkü insanlar alternatiflere yönelmek içinde kart almaya devam edecek.
* ETH bitince bence Ethereum classic onun tahtına oturacak, RVN ve ergoda bu şekilde devam edecekler, hatta Ethereum boşluğunu doldurmak isteyen geliştiriciler çıkabilir.
Yukarıda belirttiğim süre zarfında şu an 10100 TL birikti Binance hesabımda. Hepsi ETH değil. 2 tane ETC var, biraz monero, biraz trx, biraz RVN, biraz shiba coin vs + KuCoin hesabımda biraz turtle coin ve haven coin. Hepsi toplam ederi o kadar. Ben aynı zamanda işlemci ile de kazım yaptığım için o da ek gelir gibi oldu. Bu arada onca zaman cepten elektrik parası ödüyorum. Saatte 227 Watt elektrik harcamam var. Hem işlemci hem de ekran kartı ile kazdığı için böyle. Diğer parçaların harcanımı da içine dahil. 142.594 TL aylık mining elektrik gideri var (KDV de hesaba katıldı)

* Şubat sonlarına doğru başladım yaklaşık 7 aydır.
* Aylık kazanç belirtmek yanlış olur sürekli değişkenlik gösterdi. Söyleyeceğim değeri bölersen ortalama bir değer çıkar net konuşmak doğru olmaz.
* Evet ben işe başladığımda günlük 0.0035 ETH kazıyorken şimdi 0.0012 ETH kazabiliyorum. Başladığımda 1300-1600 dolaylarında dolaşıyordu ederi ama gelen ETH değeri çoktu.
* Kartım MSI RX 5700 Mech GP OC. Tabii ki UV yaptım
* Ekran kartında miningten yana performans düşüşü yaşamadım ama oyun açmadım sürekli miningte olduğu için.
* ETH olayı kolay bitecek gibi değil eğer biterse ekran kartlarında yüksek fiyat düşüşü beklemesin bence kimse. Çünkü insanlar alternatiflere yönelmek içinde kart almaya devam edecek.
* ETH bitince bence Ethereum classic onun tahtına oturacak, RVN ve ergoda bu şekilde devam edecekler, hatta Ethereum boşluğunu doldurmak isteyen geliştiriciler çıkabilir.
Yukarıda belirttiğim süre zarfında şu an 10100 TL birikti Binance hesabımda. Hepsi ETH değil. 2 tane ETC var, biraz monero, biraz trx, biraz RVN, biraz shiba coin vs + KuCoin hesabımda biraz turtle coin ve haven coin. Hepsi toplam ederi o kadar. Ben aynı zamanda işlemci ile de kazım yaptığım için o da ek gelir gibi oldu. Bu arada onca zaman cepten elektrik parası ödüyorum. Saatte 227 Watt elektrik harcamam var. Hem işlemci hem de ekran kartı ile kazdığı için böyle. Diğer parçaların harcanımı da içine dahil. 142.594 TL aylık mining elektrik gideri var (KDV de hesaba katıldı)

•142 bin elektrik faturası mı?

•Bu ay için aylık kazancın ne kadar oldu?
(Elektrik faturası çıkmış hali ile yani.)

•Ekran kartınızdan kaç Mhs alıyorsunuz?
(Sadece bir ekran kartı mı kullanıyorsunuz?)

•İşlemci ile ne kadar kazanıyorsunuz aylık?
™(İşlemciniz nedir?)
™(İşlemci ile hangi coinleri kazanılıyorsunuz?)

•İşlemci ile kazmanın belli bir gereksinimleri var mı?

Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı