RTX 2060 laptop ekran kartı nasıldır?

mmttcnpltt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar i7 10750 h işlemcili RTX 2060'lı laptop aldım. Çok fazla süre oyun oynamayacağım. Muhtemelen FIFA ve CoD Warzone oynarım. 16 GB Single RAM var darboğaz yapar dediler. 32'e ilerleyen zamanlarda çıkabilirim. Bir de PC'yi kaliteli bir HDMI ile 1080p FHD TV'ye baglasam oyun oynarken net bir görüntü alabilir miyim? RTX'in ayricaligi nedir?

Arkadaşlar i7 10750 h işlemcili RTX 2060'lı laptop aldım. Çok fazla süre oyun oynamayacağım. Muhtemelen FIFA ve CoD Warzone oynarım. 16 GB Single RAM var darboğaz yapar dediler. 32'e ilerleyen zamanlarda çıkabilirim. Bir de PC'yi kaliteli bir HDMI ile 1080p FHD TV'ye baglasam oyun oynarken net bir görüntü alabilir miyim? RTX'in ayricaligi nedir?
Darboğaz yapmaz merak etme. RTX'in ayrıcalığını burada uzun uzun anlatmak gereksiz Google'a direk RTX nedir yaz bolca bilgi edinirsin.

Darboğaz yapmaz fakat 32 yapma. 16'lık RAM'i sök ve 2 tane 8'lik RAM koy. Daha iyi olur. He render falan yapyorsan kullan tabi ki. RTX'in ayrıcalığı görüntü kalitesi gerçek hayat gibi oluyor. Takabilirsin 1080p mönitöre.

Alttaki videolara göz at RTX'in faydaları için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Görüşleriniz için teşekkur ederim call center calisaniyim gunde 10 saat pc basindayim render yapmayacagim oyunda gunde taş çatlasın 1 saat tatil gunlerim de max 3-4 saat oynarim genelde dizi film izliyorum uzun soluklu olsun diye acer nitro aldım inşallah pişman olmam .

Yeni konular

Geri
Yukarı