RTX 2060'lı laptopta ekran kartı devre dışı kalıyor

ltftaha

Decapat
Daha 1 hafta önce aldığım Acer Predator Helios 300 modelli sistemde dünden beridir sıkıntı yaşıyorum. İlk önce oyun sırasında ekran kartı hatası verip oyun kapandı GeForce Experience'a giremedim 0x0003 hatası aldım. DDU ile driver ı silip tekrar güncel kurulum yaptım ama aradan 1 saat geçti oyun dondu sadece alt+ F4 ile çıkış yapılıyordu oyunu kapattım ama tekrar giremedim girerken ekran kartı hatası var yedinden Boot edin uyarısı aldım. PC'yi kapatırken mavi ekran verdi, yeniden açmayı denedim sorunsuz açıldı. Ertesi gün yine aynı şekilde oyun dondu ve aynı şekilde alt+F4 ile kapattım. Bu seferde predatorsense uygulamasından baktığımda ayrık GPU boşta şeklinde hata alıyorum ve GPU kullanımı ve sıcaklığını göstermiyor ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz?

Sistemde RTX2060 ve i5 10300H var.

Bu ekran kartı bağlantılarında sıkıntı veya herhangi bir temassızlık olduğunda karşılaşılan bir problem gibi gözüküyor garantiye vermenizi tavsiye ederim bağlantıları ayarlayıp size en geç 2 hafta içinde teslim ederler

Ekran kartında problem ya da o kablolarda sıkıntı var gibi görünüyor. Kusurlu maldan iade edebilirsiniz ya da garantiye gönderebilirsiniz.

Kesinlikle ekran kartı bağlantılarınızda problem var garantiyi öneririm.

1 Haftalık cihaz neden servis yüzü görsün?

İade edin parayı verdikleri zaman aynısından ya da başka bir cihaz alırsınız, teknoloji şans işidir bende sizinle benzer bir deneyimi Excalibur ile yaşayan biri olarak sakın garantiye vermeyin iade edin.

1 Haftalık cihaz neden servis yüzü görsün?

İade edin parayı verdikleri zaman aynısından ya da başka bir cihaz alırsınız, teknoloji şans işidir bende sizinle benzer bir deneyimi Excalibur ile yaşayan biri olarak sakın garantiye vermeyin iade edin.

1 Haftalık olduğuna dikkat etmemişim doğru söylüyorsunuz iade en mantıklısı

İade vermek istemiyorum değişim olması lazım aynı ürünün benzerini o fiyata alamam daha kampanyadaydı 12 bine şimdi 16'ya alamam bu kur artışıyla

Daha 1 hafta önce aldığım Acer Predator Helios 300 modelli sistemde dünden beridir sıkıntı yaşıyorum. İlk önce oyun sırasında ekran kartı hatası verip oyun kapandı GeForce Experience'a giremedim 0x0003 hatası aldım. DDU ile driver ı silip tekrar güncel kurulum yaptım ama aradan 1 saat geçti oyun dondu sadece alt+ F4 ile çıkış yapılıyordu oyunu kapattım ama tekrar giremedim girerken ekran kartı hatası var yedinden Boot edin uyarısı aldım. PC'yi kapatırken mavi ekran verdi, yeniden açmayı denedim sorunsuz açıldı. Ertesi gün yine aynı şekilde oyun dondu ve aynı şekilde alt+F4 ile kapattım. Bu seferde predatorsense uygulamasından baktığımda ayrık GPU boşta şeklinde hata alıyorum ve GPU kullanımı ve sıcaklığını göstermiyor ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz?

Sistemde RTX2060 ve i5 10300H var.

İade mantıklı, alabilirseniz MSI veya ASUS modellerine yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı