RTX 2060 mining performansı düştü mü?

Mining yapınca işlemci kullanılmıyor değil mi?
Öyleyse az yakar ekran kartı...

Total'de benim PC o zaman 150W falan yakar öyle değil mi?

Sen bir de CPU ile mining yapıyorsun değil mi?
Yok hocam cpu yok işin içinde. O yüzden cpu fazla bir şey tüketmiyor. Sadece yük GPU'lara biniyor

Curve dediği yerlerde Core clock ayarlarken hocam, Shift'e basılı tutarak ilk noktadan bütün eğriyi aşağı çekin sonra Shift'i bırakıp sadece o noktayı 1215 1220 seviyelerine çekin.
Ustam biraz geç cevap veriyorum. Kusura bakmayin dün gece sarjim bitti.

Sizin dediginiz ayarlamalari yapmaya calisinca -1 mh düşürüyorum. Ve Core clock işlemde 1200 cektigimde ekran griye donuyor.
Bir yerde yanlış yapiyorum. Sanirim. 1200 cektikten sonra L tusuna basip sabitliyorum. Sonra ekran gri dönüyor.
Bu benim kendi ayarlarim bu sekilde 31,50 MH alıyorum.

IMG20210911032927_BURST000_COVER.jpg

Son düzenleme:
Ustam biraz geç cevap veriyorum. Kusura bakmayin dün gece sarjim bitti.

Sizin dediginiz ayarlamalari yapmaya calisinca -1 mh düşürüyorum. Ve Core clock işlemde 1200 cektigimde ekran griye donuyor.
Bir yerde yanlış yapiyorum. Sanirim. 1200 cektikten sonra L tusuna basip sabitliyorum. Sonra ekran gri dönüyor.
Bu benim kendi ayarlarim bu sekilde 31,50 MH alıyorum.

Eki Görüntüle 1163057
Hocam sagdaki power limit ve sicaklik ayarlarini once yapip sonra curve kismini benim yaptigim gibi yapabilir misiniz. Her islemi yaptiktan sonra asagidaki kaydet butonuna basin. En son herhangi bir sikinti kalmadigini anladiginizda da sag ustteki windows tusuna basin. Bu pcyi her actiginizda otomatik olarak bu ayarlari yapmasini saglayacak uygulamanin.

Hocam sagdaki power limit ve sicaklik ayarlarini once yapip sonra curve kismini benim yaptigim gibi yapabilir misiniz. Her islemi yaptiktan sonra asagidaki kaydet butonuna basin. En son herhangi bir sikinti kalmadigini anladiginizda da sag ustteki windows tusuna basin. Bu pcyi her actiginizda otomatik olarak bu ayarlari yapmasini saglayacak uygulamanin.
Hocam benim tek Rtx 2060 için bir aylık kârım ne kadar olur acaba?
(Eth 3300 dolar.)

Eth 3800 dolar olursa kârım ne kadar olur?

Teşekkürler...

Hocam benim tek Rtx 2060 için bir aylık kârım ne kadar olur acaba?
(Eth 3300 dolar.)

Eth 3800 dolar olursa kârım ne kadar olur?

Teşekkürler...
Hocam günlük 0.0006 ya da 0.0007 ETH kazarsınız tek kart ile ortalama 30-32 Mh/s ile.
1 ayda toplamda 0.18-0.21 ETH kazanırsınız. 3300$ iken fiyat aşağı yukarı 600 lira civarı para getirir. Bunun da 550'si size kalır. 3800$ olursa da 680-700 lira civarı bir şey kazanırsınız. Buradan da 650-660 lira net kar olarak size kalır.

Geri
Yukarı