RTX 2060 mining performansı düştü mü?

Babapro21

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba.

RTX 2060 eskiden 31 mhs idi...
Şimdi 27 mhs olmuş...

Bu ETH'un fiyatı düştüğü için mi oldu?

Yoksa ETH 2.0 yüzünden mi oldu?

ETH fiyatı artinca kârım da artar mı?

Kazancı aylık ne kadar şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
Havuzda gördüğünü 27 ise sorun yok, 24 saat ortalamasına bakın. Eğer miner üzerinde şu an 27 görüyorsanız ya oc ayarlarınız bozulmuştur ya da kart fazla ısınmıştır.
Hayır daha kartla mining yapmadım.

3-4 gün sonra yapacağım.

Ben internetten baktım 27 Mhs gözüküyor.

Acaba o internet sitesi yanlış mı?

Eth 2.0 çıktığı için mi Mhs değeri düştü?

Hayır daha kartla mining yapmadım.

3-4 gün sonra yapacağım.

Ben internetten baktım 27 Mhs gözüküyor.

Acaba o internet sitesi yanlış mı?

Eth 2.0 çıktığı için mi Mhs değeri düştü?
Hayır, kartın mh değeri neyse odur. Sonradan değişmez yani yazılımla vs. bir kısıtlama yapılmadıysa. İnternette olan her bilgi doğru olmadığından sizin baktığınız sitedeki bilgi yanlış gibi duruyor.
Bu arada kartı mining için alacaksanız eğer 2060 mining için çok iyi bir kart değil. Alacağınız fiyat da önemli tabii ama dediğim gibi çok mantıklı bir kart değil bu piyasada.

Kendin mining yapıpta kesin verilerle konuşsan daha mantıklı olurdu. Sitelerin verilerinin de dayanağı vardır illaki ama sen elindekine bak ve konuda sitedeki veriler diye belirtmen gerekirdi.

Hayır, kartın mh değeri neyse odur. Sonradan değişmez yani yazılımla vs. bir kısıtlama yapılmadıysa. İnternette olan her bilgi doğru olmadığından sizin baktığınız sitedeki bilgi yanlış gibi duruyor.
Bu arada kartı mining için alacaksanız eğer 2060 mining için çok iyi bir kart değil. Alacağınız fiyat da önemli tabii ama dediğim gibi çok mantıklı bir kart değil bu piyasada.
Ben 5500 e aldım zaten Miningi 2-3 ay yapicam sonra yapmiycam.
Karta yazık.
Ben ondan daha iyi mining kartı bulamadım.

Japonyadan 5300 liraya 3060 alınıyordu 3 4 gün öncesine kadar, ara ara yine düşüyor. 1.7x daha fazla getirisi var gpu'nun daha kaliteli olduğnu söylemiyorum bile.
Japonya da ki garantisiz neden onu riske atayım?

O 50 Mhs kazıyor.
Benimki galiba 31 Mhs kazıyor.

Yani garantili bir ürün varken garantisiz ürüne o kadar para verilmez.

Hele mining yapılacaksa.🤣
@sens4k 🤣

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı