RTX 2060 model önerisi

mertpinkman

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bilgisayar toplayacağım. Ekran kartı olarak RTX 2060 almaya karar verdim fakat çok fazla farklı modeli var. ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC EVO almayı düşünüyorum. Siz hangisini önerirsiniz? AMD ekran kartı önermezseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni 3000 serisini bekleyin. ROG STRIX 2060 çok pahalı, o fiyata 3050Ti bulursunuz diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bilgisayar toplayacağım. Ekran kartı olarak RTX 2060 almaya karar verdim fakat çok fazla farklı modeli var. ASUS ROG STRIX RTX 2060 OC EVO almayı düşünüyorum. Siz hangisini önerirsiniz? AMD ekran kartı önermezseniz sevinirim.
Daha önce ROG STRIX oc Evo modelini kullandım gerçekten çok memnun kaldım coil whine ya da başka bir sorun ile karşılaşmadım kart ta 58 dereceyi geçmiyor ne kadar zorlarsam zorlayayım indrimini bekleyip alabilirsin tavsiye ederim ben yaklaşık 6 ay kullanmıştım geçenlerde gaming gecesinde 3800 TL idi bu tarz indirimler bekleyip alabilirsin. Ayrıca Asus dual modelini de bakabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı