RTX 2060 MSI Afterburner power limiti 100'e çıkıyor

Yunus 3349

Femtopat
Daha fazla  
Bende Gigabyte RTX 2060 var o da 82 dereceyi buluyor. MSI Afterburner'de Power limiti otomatik. İlk açtığımda kendiliğinden 100 oluyor. Neden?

Burda arkadaşların bazıları aldığın kişi o şekilde kaydetmiştir diye yazıyorlar. Öyle birşey yok sayın arkadaşlar. Kalıcı olması için direk GPU'nun Bios'una kaydetmesi gerekir. Afterburner sistem açılışında arka planda çalışmazsa ayarladığınız ayarlar, siz Afterburner'i açana kadar geçerli olmaz. Dostum sana tavsiyem sürücünü DDU ile kaldırıp, yeniden kurman. Eğer hâlâ kalıcı bir ayarlar olduğunu düşünüyorsan, aldığın kişinin iletişim nosu vardır. Ara sorununu belirt. Sen böyle bir ayar yaptın mı vs sor

Burda arkadaşların bazıları aldığın kişi o şekilde kaydetmiştir diye yazıyorlar. Öyle birşey yok sayın arkadaşlar. Kalıcı olması için direk GPU'nun Bios'una kaydetmesi gerekir. Afterburner sistem açılışında arka planda çalışmazsa ayarladığınız ayarlar, siz Afterburner'i açana kadar geçerli olmaz. Dostum sana tavsiyem sürücünü DDU ile kaldırıp, yeniden kurman. Eğer hâlâ kalıcı bir ayarlar olduğunu düşünüyorsan, aldığın kişinin iletişim nosu vardır. Ara sorununu belirt. Sen böyle bir ayar yaptın mı vs sor
Tamam sordum da dönmedi daha arayaavam

Güç limitinin %100'de olması gerekiyor zaten. En sonda olduğuna göre de ekran kartının güç limitini arttırma desteği yoktur.

RTX 2060 ekran kartı güç limiti 100 yüzde olunca furmarkta 84 derece falan oluyor limiti MSI afterburnerla dusurursem 77 dereceye kadar dusuyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı