RTX 2060 MTA düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10
Kaç FPS veriyor? 100 FPS kilidi var diye biliyorum.

Sorun girdiğim sunucudaymış anladığım kadarıyla başka sunucularda kasma sonucu yaşamıyorum.

Serverle alakalı. Serverdaki modlar inerken mi böyle oluyor yoksa hep mi böyle? Muhtemelen serverdendandır. Mesela ben Cadde Freeroam'da 45 FPS alırken, Ankaram Tofaş Gaming'de 80'e kadar çıkıyor.

MTA sunucularında ne kadar iyi bilgisayarın dahi olsa genelde sunucu optimizasyonu yüzünden böyle FPS sorunları hep oluyor. MTA'nın genel anlamda optimizasyonu kötü. Neden SAMP'ı denemiyorsun?
MTA sunucularında ne kadar iyi bilgisayarın dahi olsa genelde sunucu optimizasyonu yüzünden böyle FPS sorunları hep oluyor. MTA'nın sunucu anlamında optimizasyonu genelde kötü. Neden SAMP'ı denemiyorsun?

MTA sunucularında ne kadar iyi bilgisayarın dahi olsa genelde sunucu optimizasyonu yüzünden böyle FPS sorunları hep oluyor. MTA'nın genel anlamda optimizasyonu kötü. Neden SAMP'ı denemiyorsun?
Ben eskiden SAMP oynamıştım ve şunu farkettim MTA, SAMP'a göre daha çeşitli bir şekilde mod entegre edilebiliyor gibi. Yani İOS SAMP ise Android MTA oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı