RTX 2060 ne kadar idare eder?

Ancak 1-2 sene ultra detaylarda götürür. Piyasayı oyun konsolları domine ediyor. Önümüzdeki sene güçlü donanımlara sahip olacağı söylenen yeni nesil konsollar geliyor. Haliyle oyunların sistem gereksinimleri epey bir yükselecek sıçrama yaşanacak adeta.

Biraz da çıkacak oyunlara bağlı. RDR 2 gibi berbat optimzasyonlu oyunları bir kenara bırakır ve normal yaklaşırsak, en az 5 senesi olduğunu düşünüyorum. Ultra takıntısı yersiz bana göre. Ha bu 5 yıl içerisinde performansı düşürülecektir illa ki. Ama "ne kadar idare eder?" sorusunun cevabı bana göre 5 yıl götürecektir.

Arkadaşlar diğer forumlarda bu kartın sadece önümüzde ki 1 yıl içinde çıkacak oyunları ultrada oynayacağını söylediler. Sizce bu doğru mu? RTX 2060 bu kadar kısa ömürlü bir kart mı yoksa bu söylenenler bilgisizlik midir? Ayrıca sizce kaç sene ultrada oynatır bu kart oyunları?
5 yıl kadar ultrada açar oyunlara bağlı bu halde devam ederlerse daha fazla(ki bence daha fazla) gider rahatlıkla ileriye yönelik en iyi alınabilecek kart olduğunu söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı