RTX 2060 O.C.Edition almak mantıklı mı?

Falcon78

Kilopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

Mevcut sistemimde GTX 1060 6G var, bu hafta Hepsiburada indirimlerinde ASUS RTX 2060 Dual Evo 06G aldım. Gerçi henüz kargolanmadı, ama alıp, almama konusunda hala kararsızım, ülkede ki döviz kurlarının sürekli değişmesi güncel bir kart alıp 3-4 yıl değiştirmek istemiyorum. 1080P oyuncusuyum diyebilirim. Siz ne düşünüyorsunuz yeni seriler çıkacak 1 bilemedin 1.1.5 yıla ama o zamanlarda dolar ne olur hiç düşünmek bile istemiyorum.

1080P devam diyorsan gayet iyi bir tercih yapmışsın. Muhtemelen ben de 2K olayından vazgeçip alacağım bu ekran kartını. Eğer benim gibi Ultra takıntın yoksa ileride çıkacak oyunlarda da rahatça oynatır. Kur işine takılırsan hiç alışveriş yapamazsın çünkü hiç sabit değil ve nasıl bir tablo çizeceği belli olmuyor.

RTX 2060 SUPER değil di mi düz modeli yani? Çok uyguna bulduysanız alınır ancak 50-100 TL fark varsa SUPER alınmalı bence, daha güncel ve az da olsa performans farkı var.

Normal RTX 2060 Dual Evo Oc Edition, Super versiyonu 3400 küsürdü o kadar çıkamazdım 3000 tl civarına geldi bu model de zaten

@@Galvarino
1080p devam ediyorum 2k, 4k çok lüks benim için, doların ne olacağı belirsiz sırf bu yüzden tercih ettim, kart gelirse 3-4 yıl değiştirmem artık mevcut 1060'ı 3 yıldır kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı