RTX 2060 R7 4800H 8 GB RAM FPS sorunu

Single kit olmasından büyük bir performans kaybediyorsunuz zaten ekran kartı kullanımı da oyuna göre değişir mümkünse en yüksek ayarlarda deneyin ve NVIDIA denetim masasından ekran kartınızı maksimum performans moduna alın.

Şu an her şey en iyi performans modun da ama LoL'de fan bile çalıştırmıyor bilgisayar ben bu işten anlamadım tüm performansını kullanmasını istiyorum LoL'de bunu sağlamanın yolu yok mu?

Hocam bir şey sormak istiyorum TUF serilerinde kronik sorunlu diye biliyorum. Bunu bilginiz halde tercih mi ettiniz merak etttim bende yakinda alacağımda bir de bu fiyata 8 GB RAM biraz düşük yükseltme vs yaptınızmı.

Onları duydum ancak çok memnun olanlarınıda gördüm ben tek slot 8 GB kullanıyorum herhangi bir yükseltme de yapmadım
Laptop şarj da mı.
evet
Sürücüleriniz güncel mi? Güncel değilse güncelleyin.
Her şey son sürüm

Oyunda RTX 2060 mı kullanıyor laptop yoksa 4800H nin içindeki APU'yu mu kullanıyor.

RTX 2060'ı kullanıyor yani denetim masasında otomatik yükse performans NVIDIA GPU yazıyor LoL'de
Daha çok güç gerektiren oyunlarda deneyin. Söylediğiniz oyunun ekran kartını az kullanması normal.

Evet anlıyorum ama çok saçma değil mi yani ben o oyunu 1650 ekran kartlı bilgisayarımda 250 FPS ile oynuyordum orta grafiklerde bunda orta grafiklerde 100 FPS.

RTX 2060'ı kullanıyor yani denetim masasında otomatik yükse performans NVIDIA GPU yazıyor LoL'de.

Grafik ayarlarına girin oradan LoL'ün dosya konumundaki .exe leri ekleyin yüksek performans yapın bir de öyle deneyin işe yarıyabilir. Olmazsa sistem gerektiren oyunlarda deneyin bir de.
Sizin değerler hiç normal değil gibi Daha düşük sistemde daha fazla fps veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar şimdi PUBG'de test yaptım her şey Ultra ayarlarda 100 90 FPS arası çatışmada 75 80 işlemci sıcaklığı 80 85, ekran kartı kullanımı %85'lere çıktı sizce bu değerler normal mi?

Geri
Yukarı