RTX 2060 sistem düşük FPS veriyor

yosinderu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, birçok yerde okduğum ama çözemediğim bir sorun için yazıyorum.

GTX 950'den RTX 2060 geçtim 3 gün önce. Her şey iyi, güzel derken sıkıntılar baş gösterdi.

LoL gibi bir oyunda, Valorant gibi bir oyunda bazen 10'lu FPS'lere düşüyor.

Afterburner dahil birçok şey denedik. İşlemcim Ryzen 5 3.2, onu 3'e sabitledim. NVIDIA ayarlarındaki her şeyi performansa göre ayarlarım, hiçbir şey değişmedi.

Ama ipucum var bilen insanlar için o da şu ki:

LoL'de en büyük ayarlarda da 10-30 FPS arası alıyorum. Çok yüksekte de 10-30 arası alıyorum.

GPU ısısı LoL'deyken 38C. Onda da bir problem yok. Ne olabilir sıkıntı yardımlarınızı bekliyorum.

Sisteminin tüm özelliklerini yazar mısın? Ayrıca görüntü kablosunu ekran kartına taktığından ve driverlarının güncel olduğundan emin misin

Merhabalar, birçok yerde okduğum ama çözemediğim bir sorun için yazıyorum.

GTX 950'den RTX 2060 geçtim 3 gün önce. Her şey iyi, güzel derken sıkıntılar baş gösterdi.

LoL gibi bir oyunda, Valorant gibi bir oyunda bazen 10'lu FPS'lere düşüyor.

Afterburner dahil birçok şey denedik. İşlemcim Ryzen 5 3.2, onu 3'e sabitledim. NVIDIA ayarlarındaki her şeyi performansa göre ayarlarım, hiçbir şey değişmedi.

Ama ipucum var bilen insanlar için o da şu ki:

LoL'de en büyük ayarlarda da 10-30 FPS arası alıyorum. Çok yüksekte de 10-30 arası alıyorum.

GPU ısısı LoL'deyken 38C. Onda da bir problem yok. Ne olabilir sıkıntı yardımlarınızı bekliyorum.
Bakın bir konu açıyorsanız bize tüm sisteminizi söyleyinki nerde sorun bilelim.

Ryzen 5 3.2 diye bir işlemci yok benim bildiğim? Sabitlediğiniz kısım GHZ ise 3'e değil de 3.5 ve üstüne sabitlemeniz lazım, R5 2600 kullanıyorsanız 4 GHZ'da stabil çalışacaktır, FPS'iniz de normale döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı