RTX 2060 sistem OCCT testi sonucu nasıldır?

vialow

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda PC de oyun oynarken PC kendini kapatıyor fanlar deli gibi dönüyordu. Bugün OCCT testine soktum ama çok anlamıyorum sonuçlar normal mi değil mi anlayan biri yardım ederse sevinirim.

1703078282731.png

1703078295338.png

1703078576406.png

Ekran kartı testi.

Her oyunda olan bir durum mu ? Afterburner ile oynarken takip eder misiniz değerlerinizi absürt bir durum oluyor mu ?
hocam rdr2, cyberpunk, fifa 24 gibi oyunlarda oluyor. cyberpunk da haritayı açtığım an kapatıyor pc kendini :D aşağıdaki linkte problemi videoya çekmiştim bakabilirsin istersen.

Hocam RDR2, Cyberpunk, FIFA 24 gibi oyunlarda oluyor. Cyberpunk'da haritayı açtığım an kapatıyor PC kendini :D aşağıdaki linkte problemi videoya çekmiştim bakabilirsin istersen.

Çok değişik kapanma sorunları genelde PSU yetmezliğinden oluyor diye biliyorum ancak OCCT testini geçiyor. Haritayı açınca kapanması bir garip geldi.

Çok değişik kapanma sorunları genelde PSU yetmezliğinden oluyor diye biliyorum ancak OCCT testini geçiyor. Haritayı açınca kapanması bir garip geldi.
Bende anlam veremiyorum test sırasında oyun oynarken binen yükten daha fazla yük binmesine rağmen kapanmazken oyunda kendini kapatıyor. Teşekkür ederim ilgilendiğin için

Yeni konular

Geri
Yukarı