RTX 2060 sistemde her ayarda aynı FPS

Velametix

Hectopat
Merhaba kısa bir video cektim bu darbogaz demek mi? Eğer darbogaz ise aldıgım yere gotursem Vatan Bilgisayar yani düzeltilebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Ekran kartına MSI Afterburner'dan hız aşırtma denenmiş olabilir.
RTX 2060.
Ryzen7 2700.
16 GB RAM.
B450M anakart.

Merhaba kısa bir video çektim bu darboğaz demek mi? Eğer darboğaz ise aldığım yere götürsem Vatan Bilgisayar yani düzeltilebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Ekran kartına MSI Afterburner'dan hız aşırtma denenmiş olabilir.
RTX 2060.
Ryzen7 2700.
16 GB RAM.
B450M anakart.

Ayarları kökle biraz ekran kartına yük binsin. Yoksa işin zor. Sistemin hiç zorlanmıyor. Vatan bilgisayara götürmen hiç fayda etmez ki zaten saçma olur çünkü; sistemin bir canavar ancak oyun ise küçük bir taş. Yani sistemin bunu çalıştırmak için kıpırdamıyor bile.

Bu arada Ryzen 3 1200'e A320M anakart a OC yaptım az önce. 3.10'dan 3.20'ye çıkardım frekansını. Yapılmıyor diye biliyordum oldu?

Ryzen işlemcilere her zaman OC yapabilirsiniz. Tabii iyi bir altyapı var ise.

Hep aynı konulara aynı şahıslar aynı batıl inançları yaymaya devam ediyor. Ben mod olsam alayınıza yanlış bilgi yapıştırırım. Bu oyunda ekran kartın zorlanmadığı için limitleyici faktör işlemcindir yani işlemcinin izin verdiği kadar FPS alırsın, çözünürlük düşürerek FPS artıramazsın.

Düzeltilebilecek bir şey değil çünkü ortada bir sıkıntı yok olması gerektiği gibi çalışıyor sistemin. Daha yüksek FPS istiyorsan daha hızlı ram ya da işlemciye ihtiyacın var.

Hep aynı konulara aynı şahıslar aynı batıl inançları yaymaya devam ediyor. Ben mod olsam alayınıza yanlış bilgi yapıştırırım. Bu oyunda ekran kartın zorlanmadığı için limitleyici faktör işlemcindir yani işlemcinin izin verdiği kadar FPS alırsın, çözünürlük düşürerek FPS artıramazsın.

Düzeltilebilecek bir şey değil çünkü ortada bir sıkıntı yok olması gerektiği gibi çalışıyor sistemin. Daha yüksek FPS istiyorsan daha hızlı ram ya da işlemciye ihtiyacın var.
Hocam biz ne yaptık? Aynı şeyi söyledik?

Geri
Yukarı