RTX 2060 sistemde mavi ekran hatası

Windows 11'e yükseltme mi yaptınız temiz kurulumla mı geçtiniz? Yükseltme yaptıysanız bazen baş ağrısı yaratabiliyor.

Rehberi uygulayın.

Memtest yapın. Sonucun fotoğrafını çekip paylaşın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan sonra OCCT indirin, bellek miktarını %90 olacak şekilde seçip 2 saat boyunca bellek testi yapın.

Windows 11'e yükseltme mi yaptınız temiz kurulumla mı geçtiniz? Yükseltme yaptıysanız bazen baş ağrısı yaratabiliyor.

Rehberi uygulayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan sonra OCCT indirin, bellek miktarını %90 olacak şekilde seçip 2 saat boyunca bellek testi yapın.
İlginize teşekkür ederim. memtest ve OCTT testlerini yapmıştım. hiçbir sorun çıkmamıştı. W11'e yükseltme yaptım. Temiz kurulum değildi. Onu da denerim umarım çare olur. Mavi ekran sorunu pc boşta iken veya video izlerken ortaya çıkıyor. Yük altında hiçbir problem yok. Çok can sıkıcı bir durum. Her gün yaşanıyor bu durum.

W11 kurmayın, W10'u temiz kurulumla kurun. Bu arada testleri yaptığınızı okudum ve tekrar yapmanızı istiyorum. Mesajdaki sırayı uygulayın ve sonucu paylaşın.

Rehberi uygulayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı