Çözüldü RTX 2060 Sürücü Kurulumunda "Sisteminiz Uyumsuz" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Si Duble Bemol

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar. Elimde Palit RTX206 GaminPRO OC modeli var. NVIDIA'nın sitesinden 431.36 sürücüsünü indiriyorum. İndiriyor, kuruyor, ama iş sistem uyumluluğunu test etmeye gelince sisteminiz uyumsuz diyor. Sorunu bul dediğimde ise "Windows 8 ile uyumlu"diyor. Ben anlamadım. Seçerken"RTX 20 series- RTX 2060- Windows 10 64-Bit- Turkish" diye seçiyorum. Aramaya başla deyince önüme sadece 1 sürücü çıkıyor, o da 431.36 sürümü. GeForce Experience'den baktığımda 419.67 sürücüsü kurulu gösteriyor. Ama ben o sürücüyü eski bilgisayarıma kurmuştum. Birkaç gün önce yeni bilgisayara geçtim. Ve hiçbir NVIDIA sürücüsü kurulu değil. Ne yapmam gerekir yardım ederseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerin için teşekkür ederim. Şöyle söyliyeyim. Sistemde sürücü kurulu değil. Geforce experience programının hatası. 2. si verdiğin linkteki sürümü' de denedim. 3. sü benim internetle ilgili bir sıkıntım var. Çok garip birşey. Google'a falan giriyor, ama launcher (steam, epic games launcher vs.) ya da Geforce experience gibi uygulamalara girince internetim yokmuş gibi oluyor. Mesela steam'de mağaza bölümüne giremiyorum ya da G. experience'de hesabıma giriş yapamıyorum. DNS değiştirmeyi de denedim. Bir türlü olmadı. Silip tekrar yükledim, gene faydası yok. Bilmiyorum. Yardımınızı bekliyorum.

BIOS güncelleyip dene.

BIOS güncelleyip dene.
Teşekkürler, gerek kalmadı. DDU ile eski sürücüyü silip 431.60 sürücüsünün DCH olanını indirince oldu. Emeğin için teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı