RTX 2060 SUPER Advanced Edition Oyun Sistemi

FX serisinin ısınıyor denmesi tamamen hurafeden başka bişey değildir ha yanında verilen stok soğutucu kötü ona bişey diyemem 5 sene boyunca FX 6300 kullandım yükte 61 dereceyi geçmiyordu Cooler Master Hyper 212 v.2 ile şuanda Fx 8300 kullanıyorum aynı soğutucuyla stres testinde yükte 66 dereceyi geçmiyor o ısınan çoğu kişinin yüksek ihtimalle fanı stok ve kasa içi hava sirkülasyonu berbattı.

Kasa gerçekten çok estetik ve işlevsel olsa da banada biraz tuzlu geldi. Ekran kartından memnunum nvidia 2060s bence güzel ..Yeni kasa düşüncem;

Corsair Spec - Delta

ThermalTake Smart BX1 650w 80+ Bronze

Kasa öbürüne göre biraz dar ve önden çok iyi hava alamıyor gibi görünse de yorunlarda iyi olduğu söylenmiş. Şuan için bu iki üründe karar kıldım.

Bütçenizi belirtirseniz daha uygun bir sistem önerebilirim tüm sistem için bence işlemcide amd alınır ama ekran kartında aynı düşüncede değilim çok fazla sıkıntı yaşayan var ama işlemcide amd önde r5 3600 öneririm.

Bütçenizi belirtirseniz daha uygun bir sistem önerebilirim tüm sistem için bence işlemcide amd alınır ama ekran kartında aynı düşüncede değilim çok fazla sıkıntı yaşayan var ama işlemcide amd önde r5 3600 öneririm.

Kasa bütçem 1600 civarı benim son seçimimde 1000 tl bitiyor. Sizin tavsiye ettiğiniz kasanın Corsair Spec - Delta ya göre artısı nedir?

Kasa bütçem max 9 bin ..

Son düzenleme:
Kasa bütçem 1600 civarı benim son seçimimde 1000 tl bitiyor. Sizin tavsiye ettiğiniz kasanın Corsair Spec - Delta ya göre artısı nedir?

Kasa bütçem max 9 bin ..
Hava akışının daha iyi olması ve @Recep Baltaş gibi kişilerin toplamış olduğu 2070S'in olduğu sistemde de kullanıldığından bu sisteme uygun gördüm.

Kasa gerçekten çok estetik ve işlevsel olsa da banada biraz tuzlu geldi. Ekran kartından memnunum nvidia 2060s bence güzel ..Yeni kasa düşüncem;

Corsair Spec - Delta

ThermalTake Smart BX1 650w 80+ Bronze

Kasa öbürüne göre biraz dar ve önden çok iyi hava alamıyor gibi görünse de yorunlarda iyi olduğu söylenmiş. Şuan için bu iki üründe karar kıldım.
Hava akışı iyi değil fazla. Ön tarafta toz filtresi yok. Çok toz çekiyor. CORSAİR 275R bu kasayida inceleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı