RTX 2060 SUPER Advanced Edition Oyun Sistemi

Ya o zaman neden "Sıvı Soğutma" önerisi yapmıyorsun? Kasa modeliniz nedir? Ekran kartınızın modeli de kesin MSI RX570'dir.
Bilgisayarımda 1 parça bile MSI değil.
Ya o zaman neden "Sıvı Soğutma" önerisi yapmıyorsun? Kasa modeliniz nedir? Ekran kartınızın modeli de kesin MSI RX570'dir.
Ekran kartı ısınmıyor AMD'nin bu konuda bir şey demiyorum işlemcileri ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Furkan Bozdağ
Sen gerçekten anlaması zayıf bir insansın, sana senin işlemcin ısınmıyor yalan söylüyorsun demiyoruz. Yaşın 6-7 falan mı neden anlamıyorsun? Senin işlemcin 85 derece olabilir. Bu tüm AMD işlemciler ısınıyora kanıt değil. Demek ki sen bir şeyi yanlış yapıyorsun ki ısınıyor, attığım testte de R5 2600 var, neden oradaki 85 derece değil mesela? Bana bunu açıklar mısın, neden oradaki ısınmıyor da sendeki ısınıyor?

RX5700 bazı yönlerini beğenmediğim bir kart. Ekran kartı 2060S mantıklı geliyor.

Kasa konusunda ise bu kasayı çok beğendim. Tasarım, iç hava sirkülasyonu, geniş ferah iç hac mi, ön kısma 360 üst kısma 240 radyatör takabilme imkanı, ya da kule tipi soğutucular içinde uygun derinlikte olması vs. Bu özelliklerde daha ucuz alternatif varsa lütfen paylaşın.

@Furkan Bozdağ
Sen gerçekten anlaması zayıf bir insansın, sana senin işlemcin ısınmıyor yalan söylüyorsun demiyoruz. Yaşın 6-7 falan mı neden anlamıyorsun? Senin işlemcin 85 derece olabilir. Bu tüm AMD işlemciler ısınıyora kanıt değil. Demek ki sen bir şeyi yanlış yapıyorsun ki ısınıyor, attığım testte de R5 2600 var, neden oradaki 85 derece değil mesela? Bana bunu açıklar mısın, neden oradaki ısınmıyor da sendeki ısınıyor?
Ne bileyim bilgisayarı 2 ay oldu olmadı alalı İncehesap'tan aldım bir şey yanlış yapmışlarsa onlar yapmışlardır.
Yaşım 15 bir de.

Dandik Frisby kasayı koymuşsun sonra neden ısınıyor. İyi günler, daha cevap yazsan da cevap vermeyeceğim. Tüm forum haksız sen haklısın tamam.
Ben kasam iyi demedim ki. Hadi ben kaçar kendinize iyi bakın AMD Overclock açık geliyor bu arada kapardan ısınmaz.
Dandik Frisby kasayı koymuşsun sonra neden ısınıyor. İyi günler, daha cevap yazsan da cevap vermeyeceğim. Tüm forum haksız sen haklısın tamam.
Overclock açık geliyor kaparsa ısınmaz fark ettiysen önceden de yazdım.

Ben kasam iyi demedim ki. Hadi ben kaçar kendinize iyi bakın AMD Overclock açık geliyor bu arada kapardan ısınmaz.

Overclock açık geliyor kaparsa ısınmaz fark ettiysen önceden de yazdım.
Allah allah benim işlemcim de overclock açık geldi hatta üstüne bende overclock yaptım 69 dereceyi geçmiyor neden acaba 🤔
Adsız.png

Bilgisi olmayan insanların dediklerine bakmayın, sistem iyi sadece kasaya o kadar para bayılmak yerine ana bileşenlere önem verin. Çok çok daha ucuza hava akışı gayet iyi olan kasalar var.

ASUS TUF X470-PLUS GAMING 3466MHz(OC)

ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 SUPER Advanced Edition

AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz

SAMSUNG 500GB 970 EVO Plus

ASUS VG258QR 24.5" 0.5ms 165hz

CORSAIR CRYSTAL SERİSİ 570X

THERMALTAKE Smart RGB 700W 80+

Kara cumada almayı planlıyorum. Ekleme çıkarma tavsiyelerinizi bekliyorum.
Başka kişilerde yazmış kasa biraz abartı diye ben şöyle bir önerim var kasayı birazdaha düşürüp x570 bir anakart alman. Ryzen 3.nesil işlemcini hem tam anlamıyla kullanırsın. Uyumluluk nası olur ama bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı