Çözüldü RTX 2060 SUPER sistemde oyunlar kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MuRO41

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, son zamanlarda bilgisayarım oyunların kapanma problemini çok fazla göstermeye başladı. 10 dk. içinde oyundan atıyor. Eskiden FPS düşmesi yapardı, şimdi o kesildi. Sadece direkt oyundan atıyor. UserBenchmark testi yaptım, test sonuçlarını da yüklüyorum.
Not: BIOS ve driverlar güncel. SSD, RAM ve ekran kartı testleri yapıldı. Onlarda bir sıkıntı çıkmadı, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1616146679463_Adsız.png
    1616146679463_Adsız.png
    261,3 KB · Görüntüleme: 45
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    190,2 KB · Görüntüleme: 44
Çözüm
Hepinize çok teşekkür ederim, eski driver sürümünü de deneyeceğim.
Hepinize çok teşekkür ederim, yeni NVIDIA driver güncellemesi gelince düzeldi şükür.
Hocam ayrıca sıcaklık değerlerinizi kontrol ediyor musunuz oyuna girerken? Sormayı unuttum.

Bende R5 2600 Sniper X var. Aynı sorunu Microsoft Visual C++ programların hepsini indirerek ve ekran kartı ve işlemci sürücülerini bir önceki en sağlıklı sürücüye güncelleyerek çözdüm.

PC ye komple format attım geçen pazar aynı sorun devam ediyor farklı PSU alternatifim olsaydı denerdim ama driver sürümü de yeni değil benim sorunum PSU galiba
Tamam da yine en yeni driver'ı kurmuşsun sonuçta, bir eski versiyonu dene. Bana kalırsa en kötü ihtimal PSU'yu değiştirirsin. Bu arada bu problem bende de vardı, AMD 20.4.2 driver'ında, güncellemeden sonra düzeldi.

Hepinize çok teşekkür ederim, eski driver sürümünü de deneyeceğim.
Hepinize çok teşekkür ederim, yeni NVIDIA driver güncellemesi gelince düzeldi şükür.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı