RTX 2060 Super vs RX 5700XT

CSS

Hectopat
Arkadaşlar 7-8K değerinde bir kasa toplamayı düşünüyorum fakat ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Fiyat olarak RX 5700XT cazip gelse de bazı forumlarda 5700XT'nin yazılımsal sorunları olduğu yazıyor. Güncel olarak kullanan arkadaşları kart hakkında düşüncelerini söylerlerse çok memnun olurum.

Arkadaşlar 7-8K değerinde bir kasa toplamayı düşünüyorum fakat ekran kartı konusunda kararsız kaldım. Fiyat olarak RX 5700XT cazip gelse de bazı forumlarda 5700XT'nin yazılımsal sorunları olduğu yazıyor. Güncel olarak kullanan arkadaşları kart hakkında düşüncelerini söylerlerse çok memnun olurum.
5700 XT 2070S'e kafa tutan hatta O.C ile aynı düzeye gelen bir kart. Yazılım sorunları yoktur ufak tefek sorunlar vardır bazen NVIDIA kartlarda bile olabilen bir hatadır.

Yazılımsal sorunlar kesinlikle doğrudur WattMan ve BIOS çökmesi hala var bakın ben 2060 Super kullanıyom bir kere olsun BIOS çökmesi yaşamadım GeForce Experience yazılımıda cabası bence bir miktar güçten vazgeçik NVIDIA alın başınız ağrımaz.

5700 XT 2070S'e kafa tutan hatta O.C ile aynı düzeye gelen bir kart. Yazılım sorunları yoktur ufak tefek sorunlar vardır bazen NVIDIA kartlarda bile olabilen bir hatadır.
Valla hiç öyle değil. 5700 xt black screen hatası üzerine yeni bir çözüm var mı diye foruma giriyorum her gün. Adam akıllı cs:go bile oynayamıyorum. Sorunsuz Witcher 3 oynayabildim sadece

@mrat.ak NVIDIA kusursuz kart ürettiğini düşünmüyorum. Bilerek yavaşlatma yaptığı gözle görülür bir şekilde açık. 2060S'in rakibi RX 5700'dir ve RX 5700 geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı