RTX 2060 Super vs RX 5700XT

Aslında ekran kartı alacağınız da veya karşılaştıracağınız da elbette FPS değerlerine bakılır fakat sadece FPS değerine değil bir de yazılımına fan sesine sıcaklık değerlerine her birine ayrı bir şekilde dikkat etmenin de gerektiğini düşünüyorum ben şahsen ama diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi o kadar para verdikten sonra teknolojiyi şansa bırakmak olmaz. Bu nedenle ben 2060 Super alırdım.

Yalnız Recep Baltaş'ın ne haddineymiş AMD ekran kartı almayın demek, ne zaman demiş ve link isterim. Belki yüzlerce AMD ekran kartı tanıtımı yaptıktan sonra...

Bu konu yüzlerce kez tartışıldı burada. Bir daha bir daha açmanın bir mantığı yok bence. Kartı kullananların kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsin. Ben 5700 XT Nitro+’ı 5 aydır kullanıyorum aşağı yukarı. Yazılımsal sorunların çoğu 20.2.2 sürümüyle çözüldü. Ben 20.4.2 sürümünü kullanıyorum. Kartı aldığımdan beri hiç bir sorun yaşamadım diyebilirim. Hala sorun yaşayan arkadaşlar varsa DDU ile temiz bir şekilde 20.2.2 kursun derim. Burda yok Recep Baltaş böyle diyor yok şu şöyle diyor demenin de mantığı yok. O adamın kendi fikri, o öyle dedi diye hemen yapacak mısınız? Kendinize ait fikirleriniz olsun. Bir kişi bir şey dediği zaman hemen benimsemeyin. Araştırın biraz kullanıcı yorumlarını okuyun kendi fikirleriniz oluşacaktır.

Bu konu yüzlerce kez tartışıldı burada. Bir daha bir daha açmanın bir mantığı yok bencekran kartı kullananların kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsin. Ben 5700 XT Nitro+’ı 5 aydır kullanıyorum aşağı yukarı. Yazılımsal sorunların çoğu 20.2.2 sürümüyle çözüldü. Ben 20.4.2 sürümünü kullanıyorum. Kartı aldığımdan beri hiçbir sorun yaşamadım diyebilirim. Hala sorun yaşayan arkadaşlar varsa DDU ile temiz bir şekilde 20.2.2 kursun derim. Burada yok Recep Baltaş böyle diyor yok şu şöyle diyor demenin de mantığı yok. O adamın kendi fikri, o öyle dedi diye hemen yapacak mısınız? Kendinize ait fikirleriniz olsun. Bir kişi bir şey dediği zaman hemen benimsemeyin. Araştırın biraz kullanıcı yorumlarını okuyun kendi fikirleriniz oluşacaktır.

Dostum zaten kullanan arkadaşların güncel fikirlerini öğrenmek için bu postu açtım. Yazdığın için teşekkürler.

DDU ile sürücüyü silip tavsiye edilen sürücüyü yükledim ve sorunum çözülmedi. Xfx thicc 3 kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı