Çözüldü RTX 2060 TDP öğrenme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Monster Tulpar 20.2 alacağım. Yarın babam bilgisayarı görmeye gidecek. Ekran kartlarında Max Q ve Max-P muhabbeti varmış, sanırım watt değerleri ile alakalı. Bunu en kolay yoldan nasıl öğrenebiliriz?

Çözüm
Hocam NVIDIA denetim masasını açıp yukarıdan yardım>sistem bilgileri>maksimum grafik gücü yerine giderseniz orada yazacaktır.

1.png

3.png

2.png

Edit: Son iki fotoğrafın sırası değişmiş haberiniz olsun.

Sorununuzu çözdüysem çözüm olarak işaretleyebilir misiniz? @Alcatraz JR
Bir fikrim yok maalesef. Test videosu falan var ise bakabilirsiniz. Veya model adını epey sitesinden aratın varsa bakabilirsiniz.
Bendeki Refresh versiyonu değilmiş. Max Q değil çok şükür ona takılmıştı kafam. Ama Monster sitesinde Refresh gözüküyor bu model için. Bekledigim performansin bir tık altında. Oynadığım oyunu yüksek ayarlarda 55-70 arası oynatıyor. 115 TDP olan olsaydi muhtemelen daha dengeli oyun oynayacaktim tatmin ederdi. Sağlık olsun uzaktan alinca böyle oluyor bakmaya fırsatım yoktu.

Bendeki Refresh versiyonu değilmiş. Max Q değil çok şükür ona takılmıştı kafam. Ama Monster sitesinde Refresh gözüküyor bu model için. Bekledigim performansin bir tık altında. Oynadığım oyunu yüksek ayarlarda 55-70 arası oynatıyor. 115 TDP olan olsaydi muhtemelen daha dengeli oyun oynayacaktim tatmin ederdi. Sağlık olsun uzaktan alinca böyle oluyor bakmaya fırsatım yoktu.

Hocam 90 watt ile 115 watt arasında en fazla 8-9 FPS farkı var. Denedim benim sistem yazılım problemli olduğu için 100 watt ile kullanıyorum en fazla 4-5 FPS azalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı