RTX 2060 ve i5 9600K için 1080P Monitör Önerisi

Dab00m

Centipat
144Hz, 1MS, 23.5 veya 24 ekran monitör alacağım. Bütçem 1200-1300 TL civarlarında.

Şu monitörü almak istiyorum fakat yılbaşına doğru param olacak o zamanda indirime girer diye düşünüyorum. Bu bütçeye daha iyi bir seçenek var mıdır?

Kullanım amacım oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakmış olduğunuz ürünü kullanıyorum ve Gsync'i sorunsuzca açabiliyorum.
Bu fiyata başka modellere bakmanızı pek önermem. Aynı fiyat segmentinde genelde TN panel monitörler var.

Daha çok artısı var diyebilirim. Kavisi çok eğimli değil, bu nedenle göze hoş gözüküyor.

Aklınızda kavisle ilgili ne gibi bir şüphe var?

Daha çok artısı var diyebilirim. Kavisi çok eğimli değil, bu nedenle göze hoş gözüküyor.

Aklınızda kavisle ilgili ne gibi bir şüphe var?
Şüphe yok değişikliği sevdiğim için bu monitörü seçtim. Oyunların rekabetçi kısmında yer alıp az da olsa para kazanıyorum performans düşüklüğü etkileyebilir ama araştırdığım kadarı ile karşıdan bakınca farkedilmiyormuş kavisli olduğu. Çoğu kişide öneriyor alacağım fazlada bütçem yok bu paraya alınabiilecek şuan en iyisi bu gibi.

Evet, karşısından bakıldığında rahatsız etmiyor ancak ikinci bir kişi yandan baktığında monitörün görüş açıları iyi olmasına rağmen kavisli olduğu için garipsiyor.

Size önerim yılbaşında alırken tekrar bir piyasa araştırması yapın. Ben monitörü 1700TL'den almıştım. Arkadaşım birkaç gün önce 1300TL'ye aldı. Piyasa oynak, ucuz bir zamanında almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı