RTX 2070 ve i5 9600K sistem için monitör önerisi

EreNArd

Centipat
Açikcasi dusundugum model MSI MAG272CQR modeli. 2560×1440 çözünürlüğünde VA panel bir monitör HDR özelliği var ancak yok bile diyebiliriz.
Linkini aşağı bırakacağım.

Normalde bunu alacaktım ancak VA panel olduğu için biraz istekli değilim bildiğim kadarıyla VA sinema sistemi gibi renkler soluk gece izlenmek için oluşturulan panel tipi acaba IPS gibi görüntü alabilir miyim çünkü monitörde 1, 07 billion renk var aynı zamanda çözünürlüğü de yüksek ama ben konu oluşturmak istedim.

Sizce bahsettiğim monitör mü daha iyi performans verir yoksa 1080P 240 veya 280 Hz özellikli bir monitör mü tercih etmeliyim? RTX 2070'de i5 9600K sistem ozelliklerinde darboğaz sıkıntısı olur mu? Bu arada monitörde hem PC hem PS hem de Digitürk izlenecek.

Şimdiden teşekkürler bahsettiğim monitörün linkini aşağıya bırakıyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım yanlış anlamayın. Acaba bu kadar parayı nereden kazanıyorsunuz? Yani herkesin sistemine bakıyorum taş gibi. Yani nasıl toplayabiliyorsunuz bu pahalılıkta? Asgari ücret ile yavaş yavaş mı biriktiriyorsunuz?

Bir şey soracağım yanlış anlamayın. Acaba bu kadar parayı nereden kazanıyorsunuz? Yani herkesin sistemine bakıyorum taş gibi. Yani nasıl toplayabiliyorsunuz bu pahalılıkta? Asgari ücret ile yavaş yavaş mı biriktiriyorsunuz?
Yani kendi adima söyleyeyim ben yavaş yavaş toplayacağım. Yani emek verirsen karşılığını alıyorsun.
Zaten şu pandemi surecinden sonra bakacağıl malum dolarda uçtu yani düşünmek lazım bakalım:)

Geri
Yukarı