RTX 2060 ve R5 3600 için modüler güç kaynağı önerisi

Onur Menekşe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kablo karmaşasından kurtulmak için modüler bir güç kaynağı almak istiyorum. Güç kaynağı konusunda marka takıntım var. Tüm sistem ona bağlı olduğu için güvenilir bir marka olmalı bence. Hangi marka model önerirsiniz? 650W düşünüyorum. Daha önce MasterWatt Lite 600 kullanıyordum ama bazen rahatsız edecek derecede ses yapıyordu. Sistemimde RTX2060 ve R5 3600 var. Malum işlemcinin çok ısınmasından dolayı sıvı soğutma eklemeyi düşünüyorum ileride. Tüm bunları düşünerek öneri yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eklemeyi unutmuşum, en fazla 1000 lira ayırabilirim. Corsair rm650 istediğim özelliklere sahip ve bütçeme uygun (850 liraya buldum). Ama iyi midir kötü müdür düzgün yorum bulamadım.

Corsair, Cm ve Fsp bilip güvendiğim markalar diğerleri hakkına hiç fikrim yok.

Kullandığım FSP Hydro G 750 Watt tam modüler PSU'yu öneririm. Çok sessiz ve sorunsuz bir seri.
Vazgeçtim bu ne fiyat. İki yıl önce 650 TL 'ye almıştım.

Corsair RM650’ye karar kıldım. İnternette daha ucuza satılmasına rağmen aciliyetten vatan bilgisayara gittim almaya. Orada da Rm650 ve Rm750 arasında 100 liradan az fark vardı. Ben de Rm750 aldım. Neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama beğendim modeli :D

Yeni konular

Geri
Yukarı