RTX 2060 ve Ryzen 5 2600X Stress Testi Sonuçları

Dopenian

Hectopat
Arkadaşlar sistemimde RTX 2060 ve Ryzen 5 2600X bulunuyor. Stress testi yaptım ve sonuçları kaydettim. Sonuçlar normal mi?
Stress Testi Sonucu.png

Prime95'in 26.6 versiyon dışında kullanmayın. Programın bazı versiyonları bozuk ve AIDA64 yeterli bir program. Ayrıca arkadaşın dediği gibi voltaj değerleri çok düşük görünüyor.

Prime95'in 26.6 versiyon dışında kullanmayın. Programın bazı versiyonları bozuk ve AIDA64 yeterli bir program. Ayrıca arkadaşın dediği gibi voltaj değerleri çok düşük görünüyor.
Özellikle Intel'de Prime95'den hata almayan bir işlemci hiçbir program veya oyunda sorun çıkarmıyor ama Aida64'ten sorunsuz geçip oyunlarda çökme olması durumunu çok gördüm. Bizzat kendim de yaşadım.
Ben bu konuda Prime95'e güveniyorum.

Arkadaşlar aynı sistem bende de mevcut bende test yapınca sonuçlar bu şekilde voltaj konusunda arkadaşa yardım ederken bana da yardımcı olursanız sevinirim.

seon.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı