RTX 2060 vs GTX 1660 Super

Kullanmazsam 1660SUPER Gaming mi daha iyi olur?
Evet 1080p kullanim için en ideal ve stabil olan 1660super ilerde yeni kartlar çıktığında elinizdeki ürünü kolayca elden cikarabilir ve ust segmente geçebilirsiniz bu kart sizi yaklaşık 4 sene götürür AMD tarafında ise 5600xt MSI gaming veya x versiyonu yada gigabyte 3 fanli modeli tercih edebilirsiniz ancak amd sürücü tarafında biraz sorunlu her guncellemede eski sorunların gidip yeni sorunlar çıktığını görüyorsunuz benim tavsiyem kesinlikle 1660 süper yanından.

Evet 1080P kullanim için en ideal ve stabil olan 1660SUPER ilerde yeni kartlar çıktığında elinizdeki ürünü kolayca elden cikarabilir ve ust segmente geçebilirsiniz bu kart sizi yaklaşık 4 sene götürür AMD tarafında ise 5600XT MSI Gaming veya X versiyonu ya da Gigabyte 3 fanli modeli tercih edebilirsiniz ancak AMD sürücü tarafında biraz sorunlu her guncellemede eski sorunların gidip yeni sorunlar çıktığını görüyorsunuz benim tavsiyem kesinlikle 1660SÜPER yanından.

Yani 2060 yerine 1660 tavsiye ediyorsunuz doğru anladım değil mi?

Rtx 2060 rtx özelliğini kullanmak için giriş seviye olarak konumlandırmak daha iyi o yüzden kullanmayacaginiz, kullansanız bile pek o özellikten tam verim alamayacağınız için bütçeyi 1660super için kullanmak daha iyi olur ama ben rtx açmadan oynamak akıcı şekilde oynamak istiyorum derseniz alınabilir tamamen kullanma amacınıza bağlı ayriyetten 1660 süper msi gaming x sürümünde iç potansiyeli soğutma bakımından iyi oldugu için 1660 ti performansına 175 core clock 1000 MHz memory clock ile ulaşmak mümkün .

RTX 2060 RTX özelliğini kullanmak için giriş seviye olarak konumlandırmak daha iyi o yüzden kullanmayacaginiz, kullansanız bile pek o özellikten tam verim alamayacağınız için bütçeyi 1660SUPER için kullanmak daha iyi olur ama ben RTX açmadan oynamak akıcı şekilde oynamak istiyorum derseniz alınabilir tamamen kullanma amacınıza bağlı ayriyeten 1660SÜPER MSI Gaming X sürümünde iç potansiyeli soğutma bakımından iyi oldugu için 1660 Ti performansına 175 Core clock 1000 MHz Memory clock ile ulaşmak mümkün.

Aslında şimdi düşündüm de dediğiniz mantıklı. Zaten çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Aynı fiyata super artı PSU almak daha mantıklı geliyor.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı