RTX 2060 vs RX 5600XT

Sizde bu kart vardı değil mi?

Evet. Kendime blog açtım ve yeni güncel sıcaklıklarımı yazıyorum. Her oynadığım oyunda bu blogu güncelleyeceğim. Ekran görüntülerinide koydum. Almak isteyipte aklında sorun olanlar baksın.

Evet. Kendime blog açtım ve yeni güncel sıcaklıklarımı yazıyorum. Her oynadığım oyunda bu blogu güncelleyeceğim. Ekran görüntülerinide koydum. Almak isteyipte aklında sorun olanlar baksın.

Skyrim'de 42 dereceyi görmüş bana değişik geldi. Herhangi bir ayar yaptınız mı kart üzerinde undervolt, frekans düşürme gibi? Ayrıca ekran kartının sıcaklık ölçeri zarar görrmüş olabilir mi 42 derece bana çok az geldi?

Skyrim'de 42 dereceyi görmüş bana değişik geldi. Herhangi bir ayar yaptınız mı kart üzerinde undervolt, frekans düşürme gibi? Ayrıca ekran kartının sıcaklık ölçeri zarar görrmüş olabilir mi 42 derece bana çok az geldi?

Skyrimde gayet doğal aslında. Kartım sağlam Metro exodusta 70-74 arasını görüyorum çünkü.

Karar vermedim henüz.

Undervolt, frekans düşürme yaptınız mı ya da buna benzer şeyler?

Hayır yapmadım. MSI Afterburner'dan fanları otomatiğe aldım o kadar. Metro oynarken belki fan hızlarını yükseltirim havalar ısınırsa. Biraz daha bekleyin Battlefield 1 deneyip onu da atarım. Oda en az 70 derece çalışıyor ama. L. A noire ve Tomb Raider var onları da akşama kadar yüklemiş olurum ikiside büyük ihtimal 40-50 arası çalışır.

Karar vermedim henüz.

Undervolt, frekans düşürme yaptınız mı ya da buna benzer şeyler?

Biraz daha araştırmaya kalkarsam en sonunda gidip GTX 1660 Super alacağım delirmek üzereyim. İnsanların yorumlarını okudukça deliriyorsun bildiğin :D bu kartı dünyada kaç milyon kişi kullanıyor ya herkesin 7/24 siyah ekran yiyecek hali yok şimdi sırf bu yüzden gidip kötü bir RTX 2060 almanın anlamı yok bence ısınacak falan uğraş dur. Diğer tarafta en azından Driver silip kuruyorsun sorunun çözülüyor ısınmaya çare yok ne olacaksa olsun ben MSI RX 5600XT Gaming X alıyorum son kararım sana da tercih hayatında başarılar fazla düşünürsen benim gibi manyak olursun dikkat et :D.
Dostum sıkıntılı diyorsun çocuk sana ne gibi sorun var diye sorunca sende bilmiyorum diyorsun. :D
Anakart için yazdım onu lütfen dikkatli okuyun bir şey yazarken
Hayır yapmadım. MSI Afterburner'dan fanları otomatiğe aldım o kadar. Metro oynarken belki fan hızlarını yükseltirim havalar ısınırsa. Biraz daha bekleyin Battlefield 1 deneyip onu da atarım. Oda en az 70 derece çalışıyor ama. L. A noire ve Tomb Raider var onları da akşama kadar yüklemiş olurum ikisi de büyük ihtimal 40-50 arası çalışır.

İmkanı yok o değerlerde çalışmasının dostum sen Galax 2060 kulllandığına emin misin yoksa bu testleri oyunu açıp 20 saniye baktıktan sonra sonuçlarını mı yazıyorsun 50 dereceler falan komik rakamlar Gaming Z'de alamıyorsun o dereceleri saçmalama lütfen.
@Efe10 Galax RTX 2060 oyun testlerinden birkaç fotoğraf ne kadar doğrudur bilemem. Bakmak istersin belki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    187,1 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    147,3 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    180,4 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png