RTX 2060 vs RX5700XT

Nvidia markasına yakınlık duyduğunuz için o zaman. Bu arada 1080p'de de yüksek çözünürlüklerde de başa başlar.
Evet. Bide niye bilmiyorum ama 1660ti ile 720p monitörde takılmalar yaşadım 1080p ye geçmem söylendi geçtim ve düzeldi. Birazda bu yüzden 2060 tercihim olurdu.

Aslında bende düşünüyorum RX5700XT mi alsam RTX2060 mi alsam diye.
TV de oyun mu oynanır ? Neyse o zaman 5700xt alım.

Monitör almamış televizyon varmış.Değerlendirmek istemiş.
Bu arada okullar açılmadan alacak.Okul açıldığında bunlara kafa yormak istemiyor.
Bu arada araştırdım aralarında 10-20 FPS varmış.Ortalama FPS olarak.

Son düzenleme:
Arkadaşının özel soğutmaları beklemesini öneririm. Sapphire RX 5700 XT Pulse referans tasarımdan sadece 10 dolar daha pahalı. Bekleyemem derse referans tasarımı alabilir.

Arkadaşının özel soğutmaları beklemesini öneririm. Sapphire RX 5700 XT Pulse referans tasarımdan sadece 10 dolar daha pahalı. Bekleyemem derse referans tasarımı alabilir.
,
O zaman RX5700XT alabilirsin diyorum arkadaşıma.Yazan yazmayan herkese teşekkürler.
Herkesin bayramı kutlu olsun.
İyi akşamlar,İyi Sosyaller.

Hocam bi soru sorabilir miyim?
Benim 120Hz 1ms 1080p monitörüm.Hangi kartı almam mantıklı olur?(Bu benim için)
(hazır bilgisayar alacağım için iki seçenek var.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı