RTX 2060S ile Cyberpunk 2077 performansı artar mı?

Arkadaşlar merhaba, benim kartım Galax 2060S 8 GB ve benim önceden okuduğum konularda bu kartın Cyberpunk'ı yüksek kalitede rahat oynatacağı yönündeydi. Yüksek kalite ayarlarda, RTX kapalı, 8X anti-aliasing ile oynuyorken açık dünyaya çıkınca 40 FPS civarı dolanıyor. Gelecek bir güncelleme ile FPS'lerde genel olarak bir artış görebileceğimizi söyleyebilir miyiz?
Hocam RTX on DLSS orta yapmayı dener misiniz performansı merak ediyorum.

Söyleyebiliriz. Ben de 35-55 FPS civarı alıyorum. Kartım RTX 2060.
Arkadaşım DLSS dengeli ultrada 110 FPS bile görüyor. Şehirde 50-60 FPS gibi oluyormuş. RTX 2060 ve R5 3500 sisteme sahip. Siz nasıl o kadar düşüklerde takılıyorsunuz? En yeni sürücüye güncellediniz mi bilgisayarı?

Arkadaşım DLSS dengeli ultrada 110 FPS bile görüyor. Şehirde 50-60 FPS gibi oluyormuş. RTX 2060 ve R5 3500 sisteme sahip. Siz nasıl o kadar düşüklerde takılıyorsunuz? En yeni sürücüye güncellediniz mi bilgisayarı?
Hocam DLSS çok yükseltince bulanık oluyor, yazılar falan okunmuyor o yüzden kalite modunda oynuyorum. RTX kapalı.

DLSS kullanıyor musun? Onun dışında fazla umudum yok ama 5-10 FPS artar güncelleme ile.
DLSS'i açıp açmamam gerektiğini anlamadığım için şu an kapalı.
2060S için RT kapalıyken fazla düşük bir değer 40 FPS. RAM tek kanal ve 8 GB mı?
Hayır,çift kanal ve 16 GB.
Doğru ayarları yaparsanız daha yüksek FPS'ler alırsınız RTX 2060 ile şehir içinde 55-70 arasında FPS alınabiliyor.

Doğru ayarları biri paylaşabilir mi acaba?
Gerçekten bilmiyorum belki ayarlarım yanlıştır.
Acaba monitörle ilgili bir sıkıntı olabilir mi? 1440x900p monitör kullanmak durumundayım hala 1080p 144 Hz monitör alacağım yakında.

Geri
Yukarı