RTX 2060S ile Cyberpunk 2077 performansı artar mı?

UmutPerk

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim kartım Galax 2060S 8 GB ve benim önceden okuduğum konularda bu kartın Cyberpunk'ı yüksek kalitede rahat oynatacağı yönündeydi. Yüksek kalite ayarlarda, RTX kapalı, 8X anti-aliasing ile oynuyorken açık dünyaya çıkınca 40 FPS civarı dolanıyor. Gelecek bir güncelleme ile FPS'lerde genel olarak bir artış görebileceğimizi söyleyebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim kartım Galax 2060S 8 GB ve benim önceden okuduğum konularda bu kartın Cyberpunk'ı yüksek kalitede rahat oynatacağı yönündeydi. Yüksek kalite ayarlarda, RTX kapalı, 8X anti-aliasing ile oynuyorken açık dünyaya çıkınca 40 FPS civarı dolanıyor. Gelecek bir güncelleme ile FPS'lerde genel olarak bir artış görebileceğimizi söyleyebilir miyiz?

DLSS ile uçar bile. RTX açık bile rahat oynatır.

Doğru ayarları yaparsanız daha yüksek FPS'ler alırsınız RTX 2060 ile şehir içinde 55-70 arasında FPS alınabiliyor.

RDR2 PC için ilk çıktığında optimizasyonu çok kötüydü gerçekten ama şu an gayet iyi durumda. Aynı şeyi Cyberpunk için söyleyebilir miyiz bilemiyorum çünkü o kadar şikayet eden yokmuş gibi geliyor bana. Şikayet eden olsa bile CD Projekt bu işi kotarabilecek mi onu da bilmiyorum.

Bende 5700XT var RTX olmadığı için açamadım :( ama ortalama 60 70 FPS oynuyorum Max ayarlarda şimdilik RTX kapatabilirsin oyunda biraz sorunlu şu an.

Geri
Yukarı