RTX 2060S ve R5 3600 sıcaklık değerleri

Rıdvan Can

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTA 5 Ultra'da RTX 2060 Super ve Ryzen 5 3600'ü test ettim, işlemci en fazla 82 derece sıcaklığa ulaştı. ekran kartı Galax gamer RTX 2060 Super, 83 dereceden fazlaya çıkmıyor zaten kendi otomatik.

RTX2060S sıcaklık değerleri hakkında bilgim yok ancak Ryzen 5 3600'ün stok soğutucu ile beraber kullanıyorsanız ek bir kule tipi soğutucu almanızı tavsiye ederim. Benim için bir işlemci için 82 derece fazla.

1-Kasanda kaç fan var?
2-İşlemci fanın nedir?
Sıcaklık değerleri oyundan oyuna değişiyor mesela CoD Warzone bilgisayarı bayağı zorluyor sıcaklık değerleri uçuyor.

İşlemcinin CPB özelliğini anakarttan kapat. Ortalama 5 FPS kaybın olacak ama sıcaklıklar 60 civarına düşer. Tabii kasana bağlı bu biraz. Ekran kartı baya sıcak yalnız. Normal mi bilmem ama yüksek geldi bana.

Ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları yüksek. Hangi kasayı kullanıyorsunuz? Kasa havalandırması nasıl?

1-Kasanda kaç fan var?
2-İşlemci fanın nedir?
Sıcaklık değerleri oyundan oyuna değişiyor mesela CoD Warzone bilgisayarı bayağı zorluyor sıcaklık değerleri uçuyor.
4 fan var işlemci fanı stok soğutucu
Ekran kartı ve işlemci sıcaklıkları yüksek. Hangi kasayı kullanıyorsunuz? Kasa havalandırması nasıl?

Mesh kasa Dark diamond Pro mesh.

Geri
Yukarı