RTX 2060S ve R5 3600 sıcaklık değerleri

Kasa nedir? Ortam sıcaklığı nasıl?

Ekran kartı sıcaklığı özellikle fazla geldi bu ekran kartı gayet serin çalışıyor.

Kasa bu ben bir tekrar kontrol edeyim ekran kartının sıcaklığını en iyisi 1 Click OC var onu açtığım içinde olmuş olabilir kapatıp deniyorum şimdi.

GTA 5 Ultra'da RTX 2060 Super ve Ryzen 5 3600'ü test ettim, işlemci en fazla 82 derece sıcaklığa ulaştı. ekran kartı Galax gamer RTX 2060 Super, 83 dereceden fazlaya çıkmıyor zaten kendi otomatik.
Hocam konuyu hortlatıcam sanırım ancak yardıma ihtiyacım var dün itibariyle galax rtx 2060s gamer lı bir bilgisayar topladım ekran kartı sıcaklık değerlerim 80-81-82 dolaylarındaydı daha çok 81 derece gördüm sizce bu doğal biir durum mu yoksa herhangi bir önlem almalı mıyım ?

Hocam konuyu hortlatıcam sanırım ancak yardıma ihtiyacım var dün itibarıyla Galax RTX 2060S gamerlı bir bilgisayar topladım ekran kartı sıcaklık değerlerim 80-81-82 dolaylarındaydı daha çok 81 derece gördüm sizce bu doğal biir durum mu yoksa herhangi bir önlem alınır mı?

Kasanız ne?

Hocam konuyu hortlatıcam sanırım ancak yardıma ihtiyacım var dün itibarıyla Galax RTX 2060S gamerlı bir bilgisayar topladım ekran kartı sıcaklık değerlerim 80-81-82 dolaylarındaydı daha çok 81 derece gördüm sizce bu doğal biir durum mu yoksa herhangi bir önlem alınır mı?

Sorun hala devam ediyor yapacak bir şey yok tek çözüm FPS'i hikayeli oyunlarda 60'a sabitlemek sıcaklık 85'i aşmadığı sürece fazla sıkıntı yok ben fazla oynamıyorum zaten hikayeli oyunları FPS oyunların da da sıkıntı çıkarmıyor.

Geri
Yukarı