RTX 2060S Windforce vs. RTX 2060S Gaming vs. ROG Strix RTX 2060S

Fahrenheit451

Decapat
Daha fazla  
Hangisi daha iyi sizce veya bu fiyat bandında başka önerileriniz var mı? 1080P'de kullanacağım için 3060 Ti beklememeyi düşündüm sizce de doğru mu kararsız kaldım bu konuda. Fiyatı bu kartlara yakın çıkabileceği söyleniyor. (Ayrıca Ryzen 5 3600 üstü bir model alamayacağım için 1080P'de darboğaz yapacağını düşünüyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 3600 ile ne 3060 Ti ne de 2060 ile darboğaza uğrar diye düşünüyorum. Eğer 3060 Ti beklemeyecekseniz bunların arasından en iyisi Asus ROG STRIX'tir.
Edit: Windforce modeli ısınma sorunlu. Onun yerine Palit veya Inno3D 2070 Super daha iyi olur.

3 fanlı Gaming OC modeli soğutma olarak başarılı.

2070S tercih edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyrun, burada test yapılıyor.

Hangisi daha iyi sizce veya bu fiyat bandında başka önerileriniz var mı? 1080P'de kullanacağım için 3060 Ti beklememeyi düşündüm sizce de doğru mu kararsız kaldım bu konuda. Fiyatı bu kartlara yakın çıkabileceği söyleniyor. (Ayrıca Ryzen 5 3600 üstü bir model alamayacağım için 1080P'de darboğaz yapacağını düşünüyorum.)
3 gün önce 2060S Ventus aldım ve bugün 2060S Gaming aynı fiyata düşmüş 😞. Kaçırma derim güzel indirim.

Windforce 2070 Super alın, Technopat incelemesini yaptı, 2060 modelindeki gibi çok ısınmıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelenen Gaming OC modeli, Windforce değil.

Ryzen 5 3600 ile ne 3060 Ti ne de 2060 ile darboğaza uğrar diye düşünüyorum. Eğer 3060 Ti beklemeyecekseniz bunların arasından en iyisi Asus ROG STRIX'tir.
Edit: Windforce modeli ısınma sorunlu. Onun yerine Palit veya Inno3D 2070 Super daha iyi olur.
Emin misiniz 2080s dengi bir kart olacağı söyleniyor ama fiyat ve darboğaz konularında endişem olduğu için çok kararsızım

Geri
Yukarı