RTX 2070 17.3" laptop önerisi

@xbea hocam yoksa Banggood diye bir site diyerek yeni bir ihtimal mi doğruyorsunuz bana? 😃
Orası nasıl hocam? Güvenilir mi?

Ben bir araştırayım bunu.
Hocam çok fazla alış-veriş yapılan bir yer. Genel olarak ben şikayeti olanı görmedim ancak sanırsam dizüstü bilgisayar olarak çok fazla model seçeneğiniz yok. Genelde klavye, kulaklık, şarj aleti, bilgisayar aksesuarları, bilgisayar bileşenleri var ancak nedense dizüstü bilgisayar konusunda modelleri kısıtlı. Siz yinede bakın belki değişmiştir.

Hocam çok fazla alış-veriş yapılan bir yer. Genel olarak ben şikayeti olanı görmedim ancak sanırsam dizüstü bilgisayar olarak çok fazla model seçeneğiniz yok. Genelde klavye, kulaklık, şarj aleti, bilgisayar aksesuarları, bilgisayar bileşenleri var ancak nedense dizüstü bilgisayar konusunda modelleri kısıtlı. Siz yinede bakın belki değişmiştir.
Hocam daha önce bir kere falan site olarak duymuştum, ama sadece duymuştum başka birşey bilmiyordum.

Şimdi kontrol ettim de bizim modeller yok:(
Bende bakmama gerek yok deyip çıktım.

Her seyi dahil maks 2K dolar güncel kurla. 17 inç bakiyorum hocam.
Hocam zor bulunur gibi duruyor, bu modelin Amazon'a gelmesini bekleyebilirsiniz. 1399 dolar fiyatıa vergisiz.
Ek olarak @KpY0s hocam doğrularsa sevinirim, Amazon ilk 30 gün ücretsiz iade alıyor diye biliyorum.
Satıcı Amazon olursa 1 ay iade de sorun olmaz diye biliyorum. Desteğe sormak lazım.

GE75 ile GL75 işlemci ve 240Hz olması dışındaki farklara gelirsek geçenlerde Vatan'a gitme fırsatım olmuştu. Orada MSI'dan GF63/65, GL65/75 ve GP66 kasalarını fiziksel olarak inceleme fırsatı buldum. GF63 MSI'in diğer modellerine göre üvey evladı desem yanlış olmaz sanırım. GF63 ile GF65 arasında bile fark vardı. Aynı şekilde GF ile GL kasa arasında da. Bilmiyorum belki GP66 kasa nesli olarak bir üst nesil olduğu için bana öyle gelmiş de olabilir çok daha güzeldi. Kaldı ki GE ikisinden de daha üst düzeyde diye biliyorum, doğru muyum @Radeon RX 5500M hocam?

Evet hocam, GE en üstleri.

Hocam zor bulunur gibi duruyor, bu modelin Amazon'a gelmesini bekleyebilirsiniz. 1399 dolar fiyatıa vergisiz.

Satıcı Amazon olursa 1 ay iade de sorun olmaz diye biliyorum. Desteğe sormak lazım.

Bu laptop bayağı iyiymiş. Fakat ekran kartı RTC3060 Max Q mu göremedim sitede pek bilgi yok, ekran hakkında da pek bilgi verilmemiş bunu bekleyebilirim artıdan RAM ve depolama da takarım.

1616762223550.png

:D

Bu laptop bayağı iyiymiş. Fakat ekran kartı RTC3060 Max Q mu göremedim sitede pek bilgi yok, ekran hakkında da pek bilgi verilmemiş bunu bekleyebilirim artıdan RAM ve depolama da takarım.

Eki Görüntüle 942019

:D
Çok da uzak olmayan bir zamanda almış, bence gereksizdir büyük ihtimalle fiyatı.

Vay arkadaş be.

Yeni konular

Geri
Yukarı