RTX 2070 17.3" laptop önerisi

Şöyle bir şeye denk geldim; Eğer takıntınız yoksa; Ben ASUS ROG STRIX g G731gv 17.3 modelini kullanıyorum. Ekran konusunda memnunum ama sizin baktığınız bilgisayarın değerlendirmesine baktığımda ekranda ışık sızmasının mevcut ve doğal olduğu bilgisini yazmışlar.
Bkz: MSI GE75 Raider 10SE Laptop Review: 10th Gen Core i7 and GeForce RTX Combo

Gözünüz takılmayacaksa alınabilir.
Böyle bilgilendirici şeyler görmek çok hoş teşekkürler bilgilendirdiğin için 😊.

Artı bir ekleme daha yapmak isterim ; Amazon sayfasında bizden biri 'Berk ' isimli kullanıcı bir değerlendirme yapmış , ekran kartı ve ethernet ile ilgili sorunları yazmış teknik olarak belirtmemiş ama okumak isterseniz eğer ;

Amazon.com: Customer reviews: MSI GE75 Raider- 10SF-286 17.3" 240Hz 3ms Gaming Laptop Intel Core i7-10875H RTX2070 16GB 512GB NVMe SSD Win10 VR Ready, 17-30.99 inches (GE75 Raider 10SF-286)
Hocam bunlar doğru ise cihazın oyun performansı düşebilir. Farklı bir cihaz bakmanız daha doğru olacaktır @Nobilium . Teşekkürler tekrardan @canakyuz hocam.

Hocam yeni hesap açın. Bende cihaz sattım elinizden geleni yapın. Pazarlık yapın ama çok düşmeyin. Yani mesela ihtiyacınız olan para 4000 TL siz ilanı 4500 TL koydunuz ve pazarlık ile 4000 TL satarım dediniz ancak adam size 3700 TL teklif etti ve eğer kabul ederseniz sıcak para olarak hemen vereceğini de ekledi. O zaman satın hocam 300 TL için vakit kaybedilmez. Birinden borç alın ama o cihazı satın sonrasında o borcu kapatın.

Farklı numara istiyor açtım ev halkından birinin numarasıyla fakat o da kapandı, olağan dışı hareket tespit edildi deyip kimlik fotosu vs istiyor.

Hocam bunlar doğru ise cihazın oyun performansı düşebilir. Farklı bir cihaz bakmanız daha doğru olacaktır @Nobilium. Teşekkürler tekrardan @canakyuz hocam.

Evet yorumları ben de görmüştüm normal RTX2070e göre daha az performans veriyormuş sanırım BSD'e arkadaşın dedğihi gibi internet kartlarında farklılık varmış. İyi madem ben de başka laptop bakarım veya RTX 3060 beklerim.
@Radeon RX 5500M hocam şu an için tavsiyenizde laptop var mı benim kriterlerimde? Bütçe 2K dolar, yoksa halen RTX 3060 mi öneriyorsunuz? Bir de bu laptop nasıldır.

Son düzenleme:
Farklı numara istiyor açtım ev halkından birinin numarasıyla fakat o da kapandı, olağan dışı hareket tespit edildi deyip kimlik fotosu vs istiyor.

Evet yorumları ben de görmüştüm normal RTX2070e göre daha az performans veriyormuş sanırım BSD'e arkadaşın dedğihi gibi internet kartlarında farklılık varmış. İyi madem ben de başka laptop bakarım veya RTX 3060 beklerim.
@Radeon RX 5500M hocam şu an için tavsiyenizde laptop var mı benim kriterlerimde? Bütçe 2K dolar, yoksa halen RTX 3060 mi öneriyorsunuz?

Evet hocam, 3060 115W ekran kartı ile gelen Legion 5 modellerini beklemek daha mantıklı. 3060 115W 2070s MAX-Q gücünde.

Bunu mu soruyorsunuz hocam?

Güzel hocam, ama Aero serisi içerik üretici odaklıydı. O yüzden soğutması çok iyi değil diye biliyorum.

Güzel hocam, ama Aero serisi içerik üretici odaklıydı. O yüzden soğutması çok iyi değil diye biliyorum.

Anladım hocam peki Aorus serisi laptoplar iyi midir? Bu arada Lenovo Legion'larda ısınma problemi olduğunu biliyorum GTX modellerinde, iki fanı da aynı yere koydukları için. Dediğiniz RTX3060'lar da öyle mi? Bir süre daha para biriktireceğim şu an aklımda bunu alacağım dediğim bir model yok. Eğer olursa da bulursanız güzel modeller beklerim sizden teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı