RTX 2070-2070S önerisi

Tahaboi

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an bir proje içerisindeyim ve önemli bir proje. Stok sıkıntısından dolayı fiyatların uçtuğunu biliyorum fakat acil almam gerek.

Sistemim: GPU: Palit GTX 1660 Ti / CPU: AMD Ryzen 5 3600/ anakart: Gigabyte B450-M S2H/ RAM: G.Skill Ripjaws V 3600 MHz DDR4 2*8 16 gb/ SSD: Samsung 970 EVO 1TB SSD / HDD: Seagate 4 TB HDD / kasa: Cooler Master TD500/ PSU: Corsair VS650 80+

Marka takıntım yok Palit, Galax, INNO3D gibi markalara sıcak bakarım sadece piyasaya göre biraz daha ucuz olsun yeterli.

Bütçem maksimum 7.000 TL.

Son düzenleme:
2 ekran kartı var, çok pahalı ama size kalmış;

Bütçeniz nedir? Çok acilse 2. elden başka alternatif yok gibi. Gerçi onların da fiyatı uçtu. Ne kadar sürede kartın elinize geçmesi gerekiyor?
Kartın elime geçmesi için maksimum 1-2 hafta sürem var.Bu durumda da ikinci el o vakite gelir mi bilmiyorum.Bütçem maksimum 7k.

2000 serisinde de stok bulmak çok zor. Ucuz stok imkansız. Ben zor bela 6400 lira gibi uçuk bir fiyata 2070 Super bulabildim.

Galax önermem performansı çok düşük, ekran kartı karşılaştırmalarına bakarsan bir alt model bir ekran kartın üst model Galax'tan daha performanslı olduğunu görebilirsin. Palit ve INNO3D güvenebilirsin. İkisi de eskilerin markası şu anda INNO3D 1660 Ti modelini kullanıyorum ve otomatik fan özellikli aynı modelin MSI markasında şu fan muhabbeti yok ve fiyat olarak bana sorarsan INNO3D F/P.

Yeni konular

Geri
Yukarı