RTX 2070 fiyat tahmini

Berkay544

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 2080 ve 2080 Ti sırasıyla 8000 ve 11000 TL civarı fiyatlarla ön siparişe çıktılar. Ve en başından beri benim aklımda RTX 2070 almak vardı. 2080 899 dolardı ve 8000 TL'ye çıktı. 2070 de 599 dolar olduğuna göre tahminlerimce 5-6 bin arası bir fiyata çıkacak. Sizin görüşleriniz neler? Ve o fiyata alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
500 dolar x 6 + %18 KDV + distribütör kar payı : 4000+
Şuan 1080 Tİ almak üzere olan biriyim ve 1080 Tİ den düşük fiyatlı olacağını düşünüyorum nanokatalog sitesinde 5200 TL'ye 1080Ti mevcut 4500-5000 TL arası olacağını düşünüyorum ben de şuan RTX 2070 bekleyenlerdenim RTX 2080 Tİ bir araba fiyatı olunca :(

Ve az önce bişey fark ettim ilk baktığımda 8000 civarındaydı fiyatı 2080 in biraz düşmüş galiba. İtopya da 7400 tl di. Ve inşallah 2070 modelinde de msi gaming x trio şeklinde yapar. Çünkü çok hoşuma gitti o model. Ve sanırım en ucuzu da o
Fiyat olayını yanlış hatırlıyomuşum ama dediğim gibi gaming x trio modeli çok güzel

Ve az önce bişey fark ettim ilk baktığımda 8000 civarındaydı fiyatı 2080 in biraz düşmüş galiba. İtopya da 7400 tl di. Ve inşallah 2070 modelinde de msi gaming x trio şeklinde yapar. Çünkü çok hoşuma gitti o model. Ve sanırım en ucuzu da o
Fiyat olayını yanlış hatırlıyomuşum ama dediğim gibi gaming x trio modeli çok güzel
MSI her seri için aynı kartı belirli sayıda üretir muhtemelen o model de çıkar RTX 2070'in tahminimce fiyatı ülkemizde 4000+ olacaktır bence o fiyata alınabilir tabi ki çok pahalı ama ülkemiz şartları ne yapalım RTX 2070 in 1080Ti dan daha performanslı olacağı direk CEO tarafından açıklandıysa ne kadar bir fark olacağı tamamen çıktıktan sonra yapılan oyun testlerine bağlı GTX 1080Ti dan pahalı olmadığı sürece şuan için 1080ti krallığı bitmiş bulunmakta. Umarım miningi bitirecek bir kaç bir şey yapmışlardır yeni seri ekran kartlarında yoksa çıktıktan 1-2 ay sonra yine stok sıkıntısı yaşayacağız.

MSI her seri için aynı kartı belirli sayıda üretir muhtemelen o model de çıkar RTX 2070'in tahminimce fiyatı ülkemizde 4000+ olacaktır bence o fiyata alınabilir tabi ki çok pahalı ama ülkemiz şartları ne yapalım RTX 2070 in 1080Ti dan daha performanslı olacağı direk CEO tarafından açıklandıysa ne kadar bir fark olacağı tamamen çıktıktan sonra yapılan oyun testlerine bağlı GTX 1080Ti dan pahalı olmadığı sürece şuan için 1080ti krallığı bitmiş bulunmakta. Umarım miningi bitirecek bir kaç bir şey yapmışlardır yeni seri ekran kartlarında yoksa çıktıktan 1-2 ay sonra yine stok sıkıntısı yaşayacağız.
Ben zaten şimdi alamayacağım okul boyunca para biriktiricem bidahaki yaz tatilinde alıcam o zamana kadar zaten yine sahibinden.com da yurtdışından alıp daha ucuza satanlar çıkacaktır mutlaka o şekilde alacağım zaten. Ve evet 1080 Ti krallığı bitti artık. Alan olcağını sanmam.

valla çok mütevazı yazmışsınız bizim satıcı firmalar hayvan gibi şi yaptıkları için şuanki kura göre 7500 den aşağıya beklemeyin diyorum RTX 2080 ı şuan 11.000 e satıyolar

bende birikimlere başladım mesai parası 500+ geliyor ellemeden direk kenara atacam 4000 i geçmediği sürece almayı düşünüyorum bende araştırdığıma göre Amazon için çok güvenilir denmiş riske girip oradan almayı planlıyorum ama tam eminde değilim :S

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı