RTX 3000 Serisi Fiyat Tahmini

Aynen. Ben her zaman giriş-orta seviye soğutma tercih ederim ekran kartlarında. Sebebi ise üst seviye soğutma alayım dersen mesela 3070 için konuşursak 3080 fiyatına yaklaşıyor. O zaman bir mantığı kalmıyor, haksız mıyım?
Aynen. Sadece 2070S modellerinde üst seviye mantıklı oluyordu. Kalanda orta seviye 80 dereceyi pek geçmeyen bir kart almak daha mantıklı. UV yapılırsa baya düşer sıcaklık.

Aynen. Sadece 2070S modellerinde üst seviye mantıklı oluyordu. Kalanda orta seviye 80 dereceyi pek geçmeyen bir kart almak daha mantıklı. UV yapılırsa baya düşer sıcaklık.
İlk çıktığı zamanda Galax GTX 1060 EX-OC almıştım. İnanılmaz memnun kalıp çok da iyi bir para kalmıştı elimde. Yakında emektarı satıp yine büyük ihtimalle GALAX marka 3070' den devam.

Aynen. Ben her zaman giriş-orta seviye soğutma tercih ederim ekran kartlarında. Sebebi ise üst seviye soğutma alayım dersen mesela 3070 için konuşursak 3080 fiyatına yaklaşıyor. O zaman bir mantığı kalmıyor, haksız mıyım?

Sonra ekran kartım şu derece diye konular açılıyo her gün. Kışın tamam da yazın o giriş seviyesi kartlar çok ısınıyo.

Sonra ekran kartım şu derece diye konular açılıyor her gün. Kışın tamam da yazın o giriş seviyesi kartlar çok ısınıyor.
Kasaya da bağlı. Herkesin yaşadığı bir sorun değil ama daha üst soğutmalara göre elbette kötü. Fiyat farkı var sonuçta. Ama yine de ben mantıklı buluyorum sonuçta ekran kartını bir kere alırsın ve uzun süre kullanırsın. Soğutma sorunu gene bir şekilde çözülür. Fan eklersin vs. ama ekran kartı değişmek zor bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı