RTX 2070 için G-SYNC monitör önerisi

Ongun AKIN

Hectopat
Daha fazla  
i7 9700K, 16 GB 3000 Mhz RAM ve Asus Rog Strix RTX 2070'li bir sistem oluşturdum.

Konu G-Sync. İki Monitör arasındayım, AOC AGON AG241QX ve yine aynı görünüme sahip GSync'li olan modeli AG241QG.
FreeSync destekli Monitör 2,500 TL civarlarındayken G-Sync destekli monitör 4000 TL civarlarında.
FreeSync teknolojisine sahip monitör aynı zamanda G-Sync desteğini de yazılım üzerinden sunabiliyor sanırım. Nvidia'nın listesindeki uyumlu FreeSync monitörler arasında diye biliyorum.
Bu durumda, elimdeki ekran kartını diğerinden yaklaşık 1,500 TL daha uygun fiyatlı olan FreeSync monitör üzerinde G-Sync'i aktif ederek kullanmam daha mı mantıklı? Gerek var mı sizce G-Sync modülüne sahip olan versiyonunu almaya? Fikirlerinizi merak ediyorum. Ona göre karar vereceğim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan hayırlı olsun, deneyimlerini paylaşır mısın, ben de almayi düşünüyorum, rtx 2070 var. Memnun musun monitörden?
Üstadım daha yeni kurdum bilgisayarı :)
Herhangi bir problem hissetmedim şuana kadar ama daha derinlemesine test etme imkanım da olmadı. Özellikle merak ettiğin bir şey var ise yaz ben bakıp değerlendirmemi söylerim sana ... Bu arada Windows kurulumundan sonra, ekran kartı sürücüsü yüklendiği anda sağ altta 'GSync Monitör algılandı' diye yazmasını beklemiyordum açıkcası :) Bu arada ekran kartım da Asus Rog Strix RTX 2070

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı